• Integracja ceneo woocommerce
  WooCommerce Marketing

  Integracja Ceneo/Nokaut/Domodi/Allani/Homebook

  45,39 

  WooCommerce z Ceneo.pl, Nokaut.pl, Domodi.pl i Allani.pl  -integruje pixel Domodi/allani. Za pomocą  wtyczki integrującej w łatwy i szybki sposób umieścisz swoje produkty w najczęściej używanych porównywarkach cen w Polsce oraz zintegrujesz sklep z Pikselem domodi/allani. Sprawdź sam integrację WooCommerce z Ceneo/nokaut/domodi/allani

 • Dynamiczna cena woocommerce
  WooCommerce Marketing

  Dynamiczna cena – Rabaty

  36,90 

  Skonfiguruj rabaty  dla każdego produktu w swoim sklepie woocommerce, tworząc tabelę kwot rabatowych. Wybieraj spośród stałych zniżek cenowych, zniżek procentowych. Opcjonalnie wybierz role, jakie należy spełnić, by otrzymać rabat w sklepie.

 • Wtyczki WooCommerce

  WooCommerce Allegro PRO integracja

  299,00  123,00 

  Przedsprzedaż wtyczki WooCommerce Allegro PRO – Tylko 50 dożywotnich licencji!!

  Integracja WooCommerce Allegro PRO  pozwala na szybkie połączenie Twojego sklepu online z największą platformą handlową w Polsce.  Automatyzuj i zwiększaj sprzedaż dzięki WooCommerce Allegro PRO

 • Pdf woocommerce email
  WooCommerce zamówienia

  Załącznik Email

  36,90 

  W bardzo szybki sposób dodasz do wiadomości potwierdzającej zamówienie wymagane załączniki zawierające formularz odstąpienia od umowy,  pouczenie o prawie odstąpienia od umowy sprzedaży oraz regulamin sprzedaży.

 • Raport sprzedaży woocommerce
  WooCommerce statystyki i raporty

  Raport sprzedaży

  36,90 

  Otrzymuj automatyczne raporty sprzedaży za pośrednictwem poczty e-mail ze sklepu WooCommerce.

 • Variation swatches and photos woocommerce
  WooCommerce produkty

  Variation Swatches and Photos

  36,90 

  Wtyczka do WooCommerce uatrakcyjnia sposób wyświetlania odmian produktów w sklepie WooCommerce, dostępnych stylów, dostępnych rozmiarów lub kolorów. Wyświetlaj warianty za pomocą obrazku i koloru.

 • Google Analytics woocommerce
  WooCommerce statystyki i raporty

  Google Analytics Pro

  36,90 

  WooCommerce Google Analytics Pro umożliwia integrację Twojego sklepu WooCommerce z bezpłatnym kontem Google Analytics. Uzyskaj szczegółowe informacje o ruchu w sklepie i wydarzeniach eCommerce, dzięki czemu ulepszysz ścieżkę sprzedaży i zwiększysz przychody.

 • Integracja fakturownia do WooCommerce
  Wtyczki WooCommerce

  Fakturownia WooCommerce – integracja

  49,99 

  Integracja Fakturownia.pl  z oprogramowaniem WooCommerce pozwala na szybkie wystawienie faktury lub paragonu na podstawie danych zakupowych WooCommerce oraz automatyczne wysłanie wystawionych dokumentów księgowych na podany przez klienta adres email.

 • Google Merchant center woocommerce
  WooCommerce Marketing

  Google Merchant Center

  36,90 

  WooCommerce Google Merchant Center umożliwia wyświetlanie produktów z WooCommerce w Google, dzięki integracji sklepu z Google Merchant Center. Rozszerzenie generuje pliki XML (product feed) do integracji oferty sklepu z Google.

 • Statusy zamówień woocommerce
  WooCommerce zamówienia

  Order Status- Statusy zamówień

  36,90 

  Wtyczka pozwala  dostosować statusy zamówień w sklepie WooCommerce. Zautomatyzuj zarządzanie statusami zamówienień.

 • Subskrypcje woocommerce
  WooCommerce Płatności

  Subskrypcje

  36,90 

  Uzyskaj więcej przychodów z płatności cyklicznych. Czy możesz przewidzieć, ile pieniędzy twój sklep zarobi w tym miesiącu? Jeśli oferujesz produkty oparte na subskrypcji, możesz to zrobić.

 • Pola dodatkowe do produktów
  WooCommerce zamówienia

  Product addons

  36,90 

  Pozwól klientom dostosować swoje produkty, dodając nowe pola, takie jak pola wprowadzania danych, listy rozwijane lub pola wyboru. Idealne, by rozszerzyć produkt o dodatkowe opcje, pakowanie prezentu, grawerowania laserowego oraz wielu innych dzięki wtyczce Woocommerce Add-ons.

Wtyczki  WooCommerce
Stwórz bardziej przyjazny sklep e-commerce w obsłudze dla Ciebie i klienta. Wybierz najlepsze rozwiązania dla Twojego sklepu online, stworzone przez specjalistów z branży ecoommerce. Usprawnij pracę sklepu dzięki pluginom do WooCommerce.
Dlaczego WooCommerce jest dla Ciebie?
Standardowo  WooCommerce oferuje podstawowe funkcje pozwalające na uruchomienie standardowego sklepu online. Jednak licencja na jakiej zostało upublicznione oprogramowanie do obsługi sklepu, pozwala rozszerzyć praktycznie dowolnie funkcjonalność sklepu małym nakładem finansowym.
Oferowane przez nas Pluginy WooCommerce
Dodają wiele ciekawych funkcjonalności do WooCommerce. Dzięki pluginom zautomatyzujesz obsługę księgową, zintegrujesz sklep z bramkami płatności, zautomatyzujesz obsługę klienta oraz usprawnisz ścieżkę zakupową. Oczywiście nie sposób jest opisać wszystkie pluginy do WooCommerce, jednak jesteśmy Pewni, iż stosunkowo niewielki koszt pluginów ułatwi państwu wybór odpowiednich dodatków, które pozwalają stworzyć niemal każdą konfigurację w sklepie WooCommerce.

Wtyczki WooCommerce to doskonała opcja dla tych, którzy chcą zwiększyć funkcjonalność swojej witryny WordPress. Ogromny wybór produktów sprawia, że znalezienie czegoś odpowiedniego nie będzie stanowić najmniejszego problemu. Z łatwością można znaleźć wtyczkę, która usprawni, a także zwiększy komfort użytkowania oraz obsługi witryny. Jest to szczególnie istotne dla tych, którzy chcą odnieść sukces w e-commerce. Dopasowanie strony do potrzeb odbiorcy jest podstawą do tego, aby miał on ochotę pozostać na dłużej, czy też dokonać zakupu.
Wszystkie proponowane wtyczki WooCommerce zostały zaprojektowane przez najlepszych ekspertów z branży. Z pewnością usatysfakcjonuje to nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie niezawodność. Pluginy są w pełnie legalne, zostały wydane na licencji wolnego oprogramowania GNU GPL.

Przystosowanie e-sklepu do indywidualnych potrzeb wcale nie musi być drogie. Wtyczki WooCommerce nie wymagają dużego nakładu finansowego, a pozwalają rozszerzyć witrynę o dowolną funkcję. To wyłącznie od nas zależy, ile pluginów zostanie zainstalowanych. W sklepie można znaleźć takie wtyczki WooCommerce, jak m.in. Dynamiczna cena (tworzenie promocji w e-sklepach), Google Analytics Pro (integracja sklepu WooCommerce z kontem Google Analytics), Order Status (dostosowanie systemu zamówień), Points and Rewards (wdrożenie programu lojalnościowego), Social login (możliwość zalogowania się poprzez medias społecznościowe), Pre-Orders (możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego), a także wiele innych.
Wtyczki WooCommerce sprawią, że witryna stanie się przyjazna nie tylko osobom ją odwiedzającym, ale również zarządzającym. Konfiguracja jest tak prosta, że każdy poradzi sobie z tym zadaniem.

Po wybraniu interesującego pluginu należy jedynie dokonać zakupu. Wtyczkę można pobrać bezpośrednio ze strony, dzięki czemu wystarczy kilka chwil, aby ją zainstalować. Warto podkreślić, że produkt dostępny jest natychmiast po zaksięgowaniu płatności. Sporą zaletą jest fakt, że każdą pobraną wtyczkę można ręcznie zaktualizować, jeśli na stronie pojawi się nowsza wersja pluginu. Oczywiście nie musimy ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Aktualizacje pojawiają się w sklepie tak szybko, jak to tylko możliwe. Wszystko po to, aby użytkownicy mogli korzystać wyłącznie z najnowszych rozwiązań, które będą jeszcze lepiej dopasowane do wymagań. Decydując się na wtyczki WooCommerce można mieć pewność, że prowadzony sklep internetowy będzie jeszcze chętniej odwiedzany przez klientów.