Wtyczki WooCommerce

Darmowa dostawa

Produkt wirtualny

Bezpieczne płatności

Obsługiwane przez PayU
h

Faktura

Po zaksięgowaniu płatności

Wyświetlanie 1–18 z 39 wyników

Wtyczki  WooCommerce

Stwórz bardziej przyjazny sklep e-commerce w obsłudze dla Ciebie i klienta. Wybierz najlepsze rozwiązania dla Twojego sklepu online, stworzone przez specjalistów z branży ecoommerce. Usprawnij pracę sklepu dzięki pluginom do WooCommerce.

Dlaczego WooCommerce jest dla Ciebie?

Standardowo  WooCommerce oferuje podstawowe funkcje pozwalające na uruchomienie standardowego sklepu online. Jednak licencja na jakiej zostało upublicznione oprogramowanie do obsługi sklepu, pozwala rozszerzyć praktycznie dowolnie funkcjonalność sklepu małym nakładem finansowym.

Oferowane przez nas Pluginy WooCommerce

Dodają wiele ciekawych funkcjonalności do WooCommerce. Dzięki pluginom zautomatyzujesz obsługę księgową, zintegrujesz sklep z bramkami płatności, zautomatyzujesz obsługę klienta oraz usprawnisz ścieżkę zakupową. Oczywiście nie sposób jest opisać wszystkie pluginy do WooCommerce, jednak jesteśmy Pewni, iż stosunkowo niewielki koszt pluginów ułatwi państwu wybór odpowiednich dodatków, które pozwalają stworzyć niemal każdą konfigurację w sklepie WooCommerce.

Aktualizacje

Każdą wtyczkę lub motyw należy ręcznie zaktualizować.

Wolne oprogramowanie

Produkty dostępne w naszym sklepie zostały wydane na licencji GNU GPL.

Sprzedaż realizowana w Polsce

Sklep realizuje sprzedaż online tylko dla klientów z Polski. 

Darmowa dostawa

Produkt do pobrania bezpośrednio ze strony.

Natychmiastowe dostarczenie

Po zaksięgowaniu płatności produkt gotowy do pobrania
h

Faktura Vat

Wystawiana  automatycznie po zaksięgowaniu płatności.

Informacja

Wszystkie produkty dostępne w sklepie WPHOCUS są opracowywane przez niezależnych programistów i rozpowszechniane przez stronę WPHOCUS na warunkach udzielonej licencji GNU GPL. WPHOCUS nie jest w jakikolwiek sposób oficjalnie związana z dostawcą / autorem produktu.

Gotowy na zakupy?

Informacje Kontaktowe

Partner Firmy 20-601 Lublin

ul. Zana 11a, skrt.poczt. 36

NIP: 712-292-47-14

PN-PT: 10.00-16.00
Płatności obsługuje
Zamówienie należy opłacić w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia- po bezskutecznym upływie tego terminu umowa sprzedaży zostanie rozwiązana, a zamówienie anulowane.