Zaznacz stronę

Wtyczki do WooCommerce

Usprawnij pracę sklepu dzięki pluginom do WooCommerce.  Stwórz bardziej przyjazny sklep w obsłudze dla Ciebie i użytkownika. Wybierz najlepsze rozwiązania dla Twojego sklepu online, stworzone przez specjalistów z branży ecoommerce.

Sklep WooCommerce&WordPress » Wtyczki do WooCommerce

Checkout Field Editor to wtyczka uruchamiająca interfejs do dodawania, edytowania i usuwania pól pokazanych na stronie kasy WooCommerce. Pola można dodawać i usuwać z sekcji płatności i wysyłki.

24,60 

Promocja!

Masz już dość wiedzy, ile przychodów generuje Twój sklep WooCommerce, ale nie masz pojęcia, ile pieniędzy faktycznie zarabiasz? Wtyczka generuje raporty kosztów i zysków!

61,50  24,60 

Promocja!

Skonfiguruj rabaty  dla każdego produktu w swoim sklepie woocommerce, tworząc tabelę kwot rabatowych. Wybieraj spośród stałych zniżek cenowych, zniżek procentowych. Opcjonalnie wybierz role, jakie należy spełnić, by otrzymać rabat w sklepie.

49,20  24,60 

Promocja!

Rozszerzenie e-mailowe WooCommerce: automatyzuj marketing e-mailowy do istniejącej bazy klientów!

36,90  24,60 

Promocja!

Wtyczka sprawdza numer vat-ue za pomocą  API weryfikacji numerów VAT w UE, który pobiera dane z systemu VIES.  Sprawdza adres IP względem kraju rozliczeniowego oraz nalicza wcześniej zdefiniowane stawki podatkowe dla krajów europejskich.

36,90  24,60 

Promocja!

Google Analytics Pro umożliwia integrację Twojego sklepu WooCommerce z bezpłatnym kontem Google Analytics. Uzyskaj szczegółowe informacje o ruchu w sklepie i wydarzeniach eCommerce, dzięki czemu ulepszysz ścieżkę sprzedaży i zwiększysz przychody.

49,20  24,60 

Promocja!

Wtyczka umożliwia wyświetlanie produktów z WooCommerce w Google, dzięki integracji sklepu z Google Merchant Center. Rozszerzenie generuje pliki XML (product feed) do integracji oferty sklepu z Google.

61,50  24,60 

Promocja!

Integracja do WooCommerce umożliwia połączenie WooCommerce z Ceneo.pl, Nokaut.pl, Domodi.pl i Allani.pl Za pomocą wtyczki w łatwy i szybki sposób umieścisz swoje produkty w najczęściej używanych porównywarkach cen w Polsce.

36,90  24,60 

Promocja!

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki automatycznemu wysyłaniu danych zamówień, klientów i subskrypcji WooCommerce do ponad 750 usług internetowych.

49,20  24,60 

Strona 1 z 41234

WooCommerce jest najpopularniejszym rozwiązaniem eCommerce na świecie, które daje pełną kontrolę zarówno właścicielom sklepów, jak i deweloperom. Ze swoją elastycznością i dostępem do setek darmowych i płatnych wtyczek WooCommerce zasila teraz 30% wszystkich sklepów online — więcej niż jakiekolwiek inne platformy.

Z WooCommerce możesz sprzedawać wszystkie produkty, zarówno te fizyczne, jak i cyfrowe w dowolnych wariantach, rozmiarach oraz elastycznych opcjach dzięki wielu profesjonalnym wtyczkom do WooCommerce. Możesz również zaoferować odnawialne subskrypcje do WooCommerce.  Oraz dowolnie edytować formularz zamówienia w WooCommerce    

WooCommerce wspiera różne metody płatności w tym karty kredytowe, PayPala, przelew bankowy i szybkie płatności elektroniczne.  Istnieje ponad 140 lokalnych bramek płatności zintegrowanych z WooCommerce, w tym Payu, DotPay, Tpay, przelewy24.

 

To proste jak 1...2...3...
1. Dokonaj zakupu.

Zakup na WPhocus.com jest w 100% legalny. Wszystkie wtyczki są wydawane na licencji GPL (General Public License).

2. Zainstaluj wtyczkę WooCommerce/Wordpress.

Z wtyczek możesz korzystać tak często, jak chcesz i instalować na tylu stronach, ilu chcesz.

3. Korzystaj

Witryna WordPress nie musi być droga.

Aktualizacje

Otrzymujesz roczny dostęp do aktualizacji. Płacisz raz, instalujesz wtyczkę na dowolnej ilości stron oraz używasz tak długo jak chcesz. Bez ukrytych kosztów i haczyków. To takie proste.

Wolne orogramowanie

Możesz udostępniać niezmodyfikowane kopie oprogramowania znajomym oraz modyfikować i publicznie dzielić się ulepszonymi kopiami oprogramowania na zasadach licencji GNU GPL.

Gotowy, na zakupy?

Skontaktuj się z nami, lub załóż konto