Zaznacz stronę

Marketing

Znajdziesz tu wtyczki WooCommerce wspierające marketing w sklepach internetowych. Buduj bazę klientów i komunikuj się z nimi. Wykorzystaj do tego zaawansowane rozwiązania oddziaływając na nabywcę.

Promocja!

Skonfiguruj rabaty  dla każdego produktu w swoim sklepie woocommerce, tworząc tabelę kwot rabatowych. Wybieraj spośród stałych zniżek cenowych, zniżek procentowych. Opcjonalnie wybierz role, jakie należy spełnić, by otrzymać rabat w sklepie.

49,20  24,60 

Promocja!

Rozszerzenie e-mailowe WooCommerce: automatyzuj marketing e-mailowy do istniejącej bazy klientów!

36,90  24,60 

Promocja!

Wtyczka umożliwia wyświetlanie produktów z WooCommerce w Google, dzięki integracji sklepu z Google Merchant Center. Rozszerzenie generuje pliki XML (product feed) do integracji oferty sklepu z Google.

61,50  24,60 

Promocja!

Integracja do WooCommerce umożliwia połączenie WooCommerce z Ceneo.pl, Nokaut.pl, Domodi.pl i Allani.pl Za pomocą wtyczki w łatwy i szybki sposób umieścisz swoje produkty w najczęściej używanych porównywarkach cen w Polsce.

36,90  24,60 

Promocja!

Rozmawiaj z klientami w swojej witrynie w czasie rzeczywistym, aby zwiększyć sprzedaż czy też oferować wsparcie w łatwy i przyjazny sposób. LiveChat korzysta z technologii czasu rzeczywistego.

61,50  24,60 

Promocja!

Rozszerzenie pomaga ulepszyć pokazywanie produktów w wynikach wyszukiwania oraz pokazuje wyniki w trakcie wpisywania, które pomagają odwiedzającym w szybszym znajdowaniu produktów.

36,90  24,60 

Promocja!

Wtyczka znacząco ułatwia skonfigurowanie wordpressa oraz woocommerce, by te były jeszcze bardziej przyjazne seo.

73,80  24,60 

Dobrze rozumiany marketing to nie zestaw trików i działań doraźnych, lecz przemyślana strategia, którą doskonale wspomogą wtyczki do marketingu w WooCommerce dostosowane do twoich odbiorców.

Wykorzystaj do tego celu Email Marketing WooCommerce – Jest to najlepsza forma marketingu bezpośredniego wykorzystująca pocztę elektroniczną jako narzędzie komunikacji. Zaplanuj, realizuj i kontroluj kampanię bezpośrednio z panelu Wordpress. Możesz także wykorzystać zaawansowane  Kupony rabatowe, dzięki czemu zachęcisz klientów do jeszcze większych zakupów w twoim sklepie online. Wykorzystaj integrację do WooCommerce z porównywarkami cen oraz Google merchant.

Search engine optimization w WooCommerce jest kolejnym zabiegiem marketingowym znacząco wpływającym na widoczność naszego sklepu WooCommerce w wyszukiwarkach internetowych. Jest to proces długofalowy, czasami pierwsze efekty działań marketingowych będą widoczne widoczne po kilku tygodniach, czy miesiącach.

To proste jak 1...2...3...
1. Dokonaj zakupu.

Zakup na WPhocus.com jest w 100% legalny. Wszystkie wtyczki są wydawane na licencji GPL (General Public License).

2. Zainstaluj wtyczkę WooCommerce/Wordpress.

Z wtyczek możesz korzystać tak często, jak chcesz i instalować na tylu stronach, ilu chcesz.

3. Korzystaj

Witryna WordPress nie musi być droga.

Aktualizacje

Otrzymujesz roczny dostęp do aktualizacji. Płacisz raz, instalujesz wtyczkę na dowolnej ilości stron oraz używasz tak długo jak chcesz. Bez ukrytych kosztów i haczyków. To takie proste.

Wolne orogramowanie

Możesz udostępniać niezmodyfikowane kopie oprogramowania znajomym oraz modyfikować i publicznie dzielić się ulepszonymi kopiami oprogramowania na zasadach licencji GNU GPL.

Gotowy, na zakupy?

Skontaktuj się z nami, lub załóż konto