Zaznacz stronę

Statystyki i raporty

Rozszerzenia WooCommerce pozwalające na tworzenie olbrzymiej ilości różnorodnych statystyk. Poniżej prezentujemy garść wtyczek do sklepów online. Podstawowe raporty i statystyki Woocommerce mogą być nie wystarczające. Poznaj interesujące dane na temat klientów jak i samego e-sklepu.

Promocja!

Masz już dość wiedzy, ile przychodów generuje Twój sklep WooCommerce, ale nie masz pojęcia, ile pieniędzy faktycznie zarabiasz? Wtyczka generuje raporty kosztów i zysków!

61,50  24,60 

Promocja!

Google Analytics Pro umożliwia integrację Twojego sklepu WooCommerce z bezpłatnym kontem Google Analytics. Uzyskaj szczegółowe informacje o ruchu w sklepie i wydarzeniach eCommerce, dzięki czemu ulepszysz ścieżkę sprzedaży i zwiększysz przychody.

49,20  24,60 

Promocja!

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki automatycznemu wysyłaniu danych zamówień, klientów i subskrypcji WooCommerce do ponad 750 usług internetowych.

49,20  24,60 

Otrzymuj automatyczne raporty sprzedaży za pośrednictwem poczty e-mail ze sklepu WooCommerce.

24,60 

Jakie wtyczki do statystyk w WooCommerce wybrać?

 

Dobraliśmy odpowiednie pluginy do statystyk i raportów WooCommerce, by zwiększyć potencjał twojego sklepu online. Skompletowanie odpowiednich wtyczek do statystyk i raportów może być naprawdę pomocne podczas prowadzenia biznesu online. Znasz zasady działania twojego sklepu opartego o WordPress i zastanawiasz się co jeszcze możesz zrobić, by twoja strona sprzedawała więcej?

WooCommerce standarowo oferuje ubogie raporty, bez możliwości  analizu zdarzeń e-commerce  takich jak konwersje, współczynnik odrzuceń, liczba porzuceń koszyka czy też stosunek klientów powracających do nowych. Jeżeli chcesz dokładnie wiedzieć, na jakim etapie rozwoju jest twój sklep internetowy WooCommerce. Wykorzystaj do tego celu wtyczki dostępne w naszym sklepie. Dzięki rozszerzeniom  stworzysz rozbudowany system statystyk sklepowych WooCommerce pozwalających w pełni kontrolować sprzedaż, tworzyć odpowiednie strategie i udoskonalać strukturę sklepu jednocześnie sprawdzając skuteczność działań. Raport zysków i kosztów w WooCommerce to pomocne rozszerzenie wzbogacające e-sklep o dodatkowe bardzo ważne statystyki zawierające zaawansowane informacje sprzedażowe takie jak: ilość zamówień, ilość sprzedanych produktów, obrót, zysk i koszty. Dzięki wtyczkom stworzysz rozbudowane statystyki sprzedażowe dla wybranego przedziału czasowego. Wykorzystując dodatkową wtyczkę zintegrujesz swój sklep z Google analytics, dzięki czemu dowiesz się czy Klienci „wracają” do sklepu i jak jest wzrost odwiedzin sklepu. Dzięki statystykom  w WooCommerce można dowiedzieć się m.in. kto częściej porzuca zakupy – kobiety czy mężczyźni, a także poznać przyczyny takiego stanu rzeczy i podjąć właściwe działania zwiększające sprzedaż w e-sklepie.

To proste jak 1...2...3...
1. Dokonaj zakupu.

Zakup na WPhocus.com jest w 100% legalny. Wszystkie wtyczki są wydawane na licencji GPL (General Public License).

2. Zainstaluj wtyczkę WooCommerce/Wordpress.

Z wtyczek możesz korzystać tak często, jak chcesz i instalować na tylu stronach, ilu chcesz.

3. Korzystaj

Witryna WordPress nie musi być droga.

Aktualizacje

Otrzymujesz roczny dostęp do aktualizacji. Płacisz raz, instalujesz wtyczkę na dowolnej ilości stron oraz używasz tak długo jak chcesz. Bez ukrytych kosztów i haczyków. To takie proste.

Wolne orogramowanie

Możesz udostępniać niezmodyfikowane kopie oprogramowania znajomym oraz modyfikować i publicznie dzielić się ulepszonymi kopiami oprogramowania na zasadach licencji GNU GPL.

Gotowy, na zakupy?

Skontaktuj się z nami, lub załóż konto