WooCommerce Statystyki i Raporty

Podstawowe raporty oraz statystyki, które oferuje nam WooCommerce, mogą nie spełniać twoich oczekiwań, dlatego przychodzimy z rozbudowanymi wtyczkami, które pozwolą pozyskiwać interesujące cię dane o twoich klientach, jak i również informacje o twoim sklepie.

Zawansowane sortowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

  • 499,00 999,00 
  • 149,00 
  • 123,00 
  • 123,00 
  • 123,00 
  • 149,00 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dlaczego statystki w WooCommerce są ważne?

Produkty w kategorii WooCommerce Statystyki i Raporty pozwalają gromadzić potrzebne nam informacje, dzięki którym będziemy mogli określić np. przychody jakie generuje nasz sklep, które produkty sprzedają się najlepiej oraz inne dane dotyczące  produktów i sklepu internetowego. Dzięki temu jesteś w stanie pracować nad sklepem bardziej efektywnie i wprowadzać bardziej kluczowe zmiany.

Jakie możliwości otrzymujesz używając wtyczek do statystyk

Poniżej przedstawiamy produkty umożliwiające podgląd statystyk oraz tworzenie zaawansowanych raportów.

Wtyczka Google Analytics Pro do WooCommerce umożliwia połączenie twojego e-sklepu z kontem Google Analytics. Plugin umożliwia poznać szczegółowe informacje o ruchu, który występuje w twoim internetowym sklepie, które pozwolą Ci zwiększyć sprzedaż oraz przychody twojej firmy.

Kolejnym często wykorzystywanym dodatkiem do tworzenia raportów jest WooCommerce Cost of Goods, generuje on raporty, które zawierają wszystkie koszta, jak i zysk, dzięki temu jesteśmy w łatwy sposób dowiedzieć się, ile faktycznie zarabiamy. Obsługa oraz konfiguracja wtyczki jest banalnie prosta, pozwoli to w szybki sposób zaimplementować ją w twoim e-sklepie.

Aby pozyskać informacje, jak sprzedają się Twoje produkty oraz poznać kluczowe informacje o prowadzonym e-sklepie możemy wykorzystać produkt E-mail – Raport sprzedaży, który w łatwy sposób przedstawi nam potrzebne informacje. Wtyczkę konfigurować można na wiele ciekawych sposobów, aby informowała nas o statystykach naszego sklepu codziennie lub inny wybrany odstęp czasowy.

Ostatnią omówiona wtyczką w kategorii Statystyki oraz Raporty będzie Integracja Zapier z WooCommerce, dzięki wymienionej wtyczce jesteś w stanie połączyć swój sklep internetowy z wybranymi dyskami w chmurze oraz wieloma innymi usługami, które widnieją w opisie produktu. Plugin posiada również funkcję, która umożliwia wysyłanie raportów, jak twój sklep działa codziennie, tygodniowo lub miesięcznie.

Każdy z opisanych produktów wpłynie na rozwój, sprzedaż oraz efektywność sprzedaży w twoim sklepie. Dzięki najnowszym wtyczkom do śledzenia statystyk oraz generowania raportów masz możliwość dopasować swój sklep jak najlepiej dzięki temu podnieść ilośc zamówień, oraz rozpoznawalność w internecie.

Dlaczego warto wybrać produkty od wphocus.com?

Wybierając wtyczki u nas, stawiasz na niezawodność oraz dokładność. Każda z wtyczek jest w pełni legalna, stworzone zostały na podstawie licencji GNU GPL. Po wybraniu interesującego produktu możesz dokonać zakupu, korzystając z wielu możliwych form płatności w WooCommerce. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast dostaniesz dostęp do plików zakupionej wtyczki czy szablonu WordPress, dzięki temu proces instalacji będzie szybki bezpieczny oraz bezproblemowy. Jeśli natomiast napotkałbyś problem z instalacją lub konfiguracją wtyczki, przy zakupie możesz skorzystać ze wsparcia, które pomoże ci w każdym problemie związanym z naszym produktem. Rok po dokonaniu zakupu dysponujesz dostępem do pliku oraz najnowszych wersji i aktualizacji, które tworzone są na propozycjach naszych klientów, informujemy cię na nowo o nowych wersjach zakupionej wtyczki, abyś mógł korzystać z nowych oraz bardziej praktycznych funkcji. Dzięki temu twoja praca oraz korzystanie z naszych produktów stanie się jeszcze bardziej przyjemna, oraz użyteczne. Wtyczkę zainstalować możesz na nieograniczonej ilości stron internetowych, pozwala to na duże zaoszczędzenie pieniędzy oraz wydatków w naszej firmie. Po upływie roku od zakupu dostęp do plików oraz aktualizacji zostaje zablokowany, jednakże nadal możesz korzystać z zainstalowanej wtyczki przez nieograniczony czas.