• Motyw divi wordpress
  Motywy i szablony do WordPress&WooCommerce

  Divi motyw do WordPress

  36,90 

  Szablon DIVI WordPress to jeden z najpopularniejszych motywów do WordPress. Divi to wielofunkcyjny motyw, a przy tym jest intuicyjny w obsłudze szablon dostępny na licencji GNU GPL w naszym sklepie online.

 • Szablon do wordpress
  Motywy i szablony do WordPress&WooCommerce

  Ultra – Motyw do WordPress

  36,90 

  Przejmij pełną kontrolę nad projektem motywu od nagłówka do stopki. Standardowo motyw wyposażony jest w wiele opcji układu oraz funkcji, jest zdecydowanie najbardziej wszechstronnym tematem wydanym przez Themify.

 • Szablon katalog firm wordpress
  Motywy i szablony do WordPress&WooCommerce

  Listyfi szablon WordPress katalog firm

  36,90 

  Funkcjonalny motyw typu katalog firm dla WordPress. Zawiera opcje, które potrzebujesz, by utworzyć branżowy, regionalny lub ogólnoświatowy katalog firm, Listify  to szablon WordPress, który pokochasz.

 • Shoppe szablon woocommerce
  Motywy i szablony do WordPress&WooCommerce

  Shoppe- Motyw WooCommerce

  36,90 

  Shoppe to motyw do WooCommerce wydany przez Themify.me, który pozwala stworzyć profesjonalne witryny eCommerce w kilka minut.

 • Zerif pro wordpress
  Motywy i szablony do WordPress&WooCommerce

  Motyw WordPress Zerif Pro

  36,90 

  Zerif pro to idealny motyw do WordPress przeznaczony dla agencji, korporacji, artystów oraz freelancerów.  Responsywny, kompatybilny z e-commerce (WooCommerce), WPML, RTL, Retina-Ready oraz przyjazny wyszukiwarkom.

 • Szablon Wordpress dla blogerów
  Motywy i szablony do WordPress&WooCommerce

  Paperbag szablon WordPress dla blogerów

  36,90 

  Piękny motyw blogowy dla WordPress. Specjalnie opracowany dla blogerów, Paperbag  to minimalistyczny szablon wordpress dla blogerów, który pokochasz.

 • Szablon dla blogerów moment
  Motywy i szablony do WordPress&WooCommerce

  Moment szablon WordPress dla blogerów

  36,90 

  Moment to idealny szablon wordpress dla blogerów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz bloga o modzie ulicznej, lifestyle, czy recenzujesz akcesoria domowe, Moment to motyw dla influancerów, który po prostu pokochasz.

 • Motywy i szablony do WordPress&WooCommerce

  Loge motyw WooCommerce

  36,90 

  Idealny motyw | szablon WooCommerce dla sprzedawców detalicznych. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz modę uliczną, produkty kosmetyczne, czy akcesoria domowe, Loge będzie po prostu wyróżniać się na tle innych sklepów.

Szablony/motywy WordPress&WooCommerce dedykowane są osobom, które pragną stworzyć witrynę funkcjonalną, intuicyjną w obsłudze, a także atrakcyjną pod względem wizualnym. Oczywistym jest, że to właśnie design naszej witryny może zachęcić potencjalnego klienta do tego, aby skorzystał on z oferowanych produktów oraz usług. Tutaj liczy się nawet najmniejszy szczegół. Istotne jest, aby pamiętać, że dobrze zaprojektowana strona jest nie tylko dopasowana do naszych osobistych upodobań, ale również ogólnych trendów rynkowych. To użytkownicy mają czuć się dobrze podczas poruszana się na stronie.
Motywy i szablony do WordPress&WooCommerce występują w tak wielu wariantach, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Poszukiwania z pewnością sprawią wielką przyjemność. Stale rozszerzamy bazę szablonów i motywów, tak aby były one maksymalnie zróżnicowane, a zarazem ciekawe. Plusem są również korzystnie niskie ceny. Wbrew pozorom nie musimy posiadać dużego budżetu. Niskim nakładem finansowym możemy odświeżyć wygląd naszej witryny lub e-sklepu.

Nowoczesne motywy WordPress&WooCommerce to doskonały wybór dla tych, którzy pragną rozbudować swoją witrynę, jednak nie posiadają specjalistycznej wiedzy programistycznej. Za pomocą gotowych rozwiązań można szybko i bezproblemowo zaprojektować stronę internetową, która będzie przyjazna dla użytkowników. Ogromną popularnością cieszy się szablon Divi, który jest aktualnie jednym z najbardziej zaawansowanych motywów typu Visual Buldier. Jest on nie tylko elegancki i nowoczesny, ale również responsywny. Oznacza to, że prezentuje się rewelacyjnie nie tylko na urządzeniach stacjonarnych, ale również mobilnych. Ogromna ilość modułów ułatwia sprawne zarządzenie każdą podstroną. Edytor został dopasowany do użytkowników, którzy nie posiadają wiedzy na temat budowy stron www. Właśnie dlatego jest to szablon tak chętnie wybierany. Strona tworzona jest w czasie rzeczywistym, co również wpływa na komfort i swobodę użytkownika.

Wśród motywów / szablonów WordPress&WooCommerce można znaleźć również minimalistyczny szablon Paperbag, z którego niezwykle chętnie korzystają blogerzy. Jego wielką zaletą jest fakt, że został on zoptymalizowany pod wyszukiwarki. Z pewnością usatysfakcjonuje to osoby, które interesują się tematem pozycjonowania. Korzystając z szablonu Paperbag można bez większego wysiłku zwiększyć swoją widoczność w sieci, co przekłada się na wyższą ilość odbiorców.
Proponowane przez nas szablony / motywy WordPress&WooCommerce sprzedawane są bez wsparcia technicznego, dzięki czemu ich cena jest nawet kilkakrotnie niższa. Przez rok od dokonania zakupu istnieje możliwość bezpłatnego pobierania aktualizacji.

Motywy i szablony do WordPress&WooCommerce to niekończący się temat, a wybranie tego odpowiedniego motywu zawsze sprawia ogromną przyjemność. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmową stronę czy też duży sklep internetowy wybór odpowiedniego motywu to element na który warto zwrócić uwagę publikując stronę internetową opartą o WordPress.
Wszystkie oferowane motywy w sklepie Wphocus.com zostały upublicznione na licencji Wolnego oprogramowania. Co w praktyce oznacza, iż templatki możesz instalować na dowolnej ilości domen.