Szablony | Motywy WordPress

Darmowa dostawa

Produkt wirtualny

Bezpieczne płatności

Obsługiwane przez PayU
h

Faktura

Po zaksięgowaniu płatności

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Motywy i szablony do WordPress

Skórki do WordPress to niekończący się temat, a wybranie tego odpowiedniego motywu zawsze sprawia ogromną przyjemność. W internecie znajdziemy tysiące gotowych szablonów stron jak i całych motywów do do WordPress.  Dzięki tak obszernej bazie możemy w łatwy i przyjemny sposób odświeżyć  stronę internetową opartej o WordPress.

Skórki premium do WordPress

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmową stronę czy też duży sklep internetowy wybór odpowiedniego motywu  to element na który warto zwrócić uwagę tworząc witrynę opartą o WordPress. Zwykło się uważać, że najlepsze rozwiązania to te stworzone przez specjalistów z branży. To właśnie z tego powodu w ofercie naszego sklepu znajdują się tylko szablony i motywy uznane przez społeczność WordPress oraz cieszące się dużym uznaniem. Chociażby motyw Divi, który pozwala niemalże bez wiedzy programistycznej stworzyć intuicyjne oraz profesjonalne strony WordPress.

Motywy do WooCommerce

W naszym sklepie posiadamy także szeroką gamę szablonów i motywów do darmowej platformy WooCommerce – dzięki, połączeniu obszernej ilości dodatków do WooCommerce z profesjonalnymi skórkami, stworzyć praktycznie każdy schemat sklepu internetowego.

Wszystkie oferowane motywy w sklepie Wphocus.com zostały upublicznione na licencji Wolnego oprogramowania.  Co w praktyce oznacza, iż templatki możesz instalować na dowolnej ilości domen.

Aktualizacje

Każdą wtyczkę lub motyw należy ręcznie zaktualizować.

Wolne oprogramowanie

Produkty dostępne w naszym sklepie zostały wydane na licencji GNU GPL.

Sprzedaż realizowana w Polsce

Sklep realizuje sprzedaż online tylko dla klientów z Polski. 

Darmowa dostawa

Produkt do pobrania bezpośrednio ze strony.

Natychmiastowe dostarczenie

Po zaksięgowaniu płatności produkt gotowy do pobrania
h

Faktura Vat

Wystawiana  automatycznie po zaksięgowaniu płatności.

Informacja

Wszystkie produkty dostępne w sklepie WPHOCUS są opracowywane przez niezależnych programistów i rozpowszechniane przez stronę WPHOCUS na warunkach udzielonej licencji GNU GPL. WPHOCUS nie jest w jakikolwiek sposób oficjalnie związana z dostawcą / autorem produktu.

Gotowy na zakupy?

Informacje Kontaktowe

Partner Firmy 20-601 Lublin

ul. Zana 11a, skrt.poczt. 36

NIP: 712-292-47-14

PN-PT: 10.00-16.00
Płatności obsługuje
Zamówienie należy opłacić w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia- po bezskutecznym upływie tego terminu umowa sprzedaży zostanie rozwiązana, a zamówienie anulowane.