Szablony do WordPress & WooCommerce

Szablony WordPress  &  WooCommerce dedykowane są osobom, które pragną stworzyć witrynę funkcjonalną, intuicyjną w obsłudze, a także atrakcyjną pod względem wizualnym. Oczywistym jest, że to właśnie szablon naszej witryny może zachęcić potencjalnego klienta do tego, aby skorzystał on z oferowanych produktów oraz usług. Tutaj liczy się nawet najmniejszy szczegół. Istotne jest, aby pamiętać, że dobrze zaprojektowana strona jest nie tylko dopasowana do naszych osobistych upodobań, ale również ogólnych trendów rynkowych. To użytkownicy mają czuć się dobrze podczas poruszana się na stronie.

Zawansowane sortowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

WordPress Szablon

Szablony do WordPress & WooCommerce występują w tak wielu wariantach, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Poszukiwania szablonu do WordPress z pewnością sprawi wielką przyjemność. Stale rozszerzamy bazę szablonów WordPress, tak aby były one maksymalnie zróżnicowane, a zarazem ciekawe. Plusem są również korzystnie niskie ceny. Wbrew pozorom nie musimy posiadać dużego budżetu. Niskim nakładem finansowym możemy odświeżyć wygląd naszej witryny lub e-sklepu.

Nowoczesne szablony WordPress & WooCommerce

Szablony to doskonały wybór dla tych, którzy pragną rozbudować swoją witrynę, jednak nie posiadają specjalistycznej wiedzy programistycznej. Za pomocą gotowych szablonów można szybko i bezproblemowo zaprojektować stronę internetową, która będzie przyjazna dla użytkowników. Ogromną popularnością cieszy się szablon Divi, który jest aktualnie jednym z najbardziej zaawansowanych motywów typu Visual Buldier. Jest on nie tylko elegancki i nowoczesny, ale również responsywny. Oznacza to, że prezentuje się rewelacyjnie nie tylko na urządzeniach stacjonarnych, ale również mobilnych. Ogromna ilość modułów ułatwia sprawne zarządzenie każdą podstroną. Edytor został dopasowany do użytkowników, którzy nie posiadają wiedzy na temat budowy stron www. Właśnie dlatego jest to najchętniej wybierany szablon do WordPress. Strona tworzona jest w czasie rzeczywistym, co również wpływa na komfort i swobodę użytkownika.

Wśród popularnych szablonów WordPress można znaleźć również minimalistyczne szablony z których niezwykle chętnie korzystają blogerzy. Jego wielką zaletą jest fakt, że został on zoptymalizowany pod wyszukiwarki. Z pewnością usatysfakcjonuje to osoby, które interesują się tematem WordPress SEO. Korzystając z szablonów WordPress można bez większego wysiłku zwiększyć swoją widoczność w sieci, co przekłada się na wyższą ilość odbiorców.
Proponowane przez nas szablony do WordPress sprzedawane są bez wsparcia technicznego, dzięki czemu ich cena jest nawet kilkakrotnie niższa. Przez rok od dokonania zakupu istnieje możliwość bezpłatnego pobierania aktualizacji.

Szablony WordPress – Dlaczego warto?

Wybranie tego odpowiedniego motywu zawsze sprawia ogromną przyjemność. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmową stronę czy też duży sklep internetowy wybór odpowiedniego motywu to element na który warto zwrócić uwagę.
Wszystkie oferowane szablony w sklepie Wphocus.com zostały upublicznione na licencji Wolnego oprogramowania. Co w praktyce oznacza, iż  możesz każdy szablon instalować na dowolnej ilości domen.

WordPress i motywy premium do WP?

Słyszeliście to zapewne tysiące razy: WordPress jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią na świecie. System ten cieszy się tak dużym powodzeniem, że stał się niemal synonimem CMS! Jednak zastanawialiście się z jakich powodów WordPress jest kochany przez miliony użytkowników na całym świecie?

Po pierwsze, WordPress jest wszechstronny. – Dostępna jest ogrmona liczba wtyczek jak motywów pozwalających stworzyć dowolną stronę internetową. Jest również bardzo łatwy w użyciu, a w Internecie można znaleźć mnóstwo różnego rodzaju poradników dotyczących użytkownia WordPress, które pomogą Ci poznać jego możliwości.

WordPress pozwala w bardzo łatwy sposób spersonalizować  witrynę dostosowując jej wygląd bez wiedzy programistycznej. I właśnie o tym jest ta strona. O motywach i szablonach do WordPress.

Co to są motywy i szablony WordPress?

Motywy czy potocznie nazywane szablony do wp to wstępnie zaprojektowanych i gotowe układy podstron, które możesz zastosować w swojej witrynie czy też sklepie internetowym opartym na wtyczkach WooCommerce. Motyw określa jak wygląda Twoja strona internetowa. Jaki kolor będzie miało tło? Jak będzie podświetlany link po najechaniu myszką? Czy na stronie głównej będzie znajdował się slider? O to właśnie chodzi w motywie, on odpowiada za całość wyglądu Twojej strony interneowej.

Jeśli nie masz czasu, by zaprojektować swojej strony internetowej od podstaw możesz wykorzystać gotowe szablony premium dostępne w naszej ofercie lub zlecić nam stworzenie strony internetowej.

Wphocus to miejsce w którym otrzymasz dostęp do najpopularniejszych motywów premium za które w normalnych warunkach musiałbyś zapłacić ogromne pieniądze.

W ofercie posiadamy motywy wydane na licencji GNU GPL przygotowane przez najlepszych grafików i deweloperów. Nasz zespół sprawdza użyteczność motywu zanim trafi on do sprzedaży.

Najlepsze motywy WordPress

Motywy wykonane w tej technologii doskonale prezentują się na wszystkich urządzeniach. W dobie mobilnego Internetu użytkownicy będą odwiedzać Twoją stronę zarówno na urządzeniach mobilnych jak i urządzeniach stacjonarnych.

Szablony jakie dodajemy do naszego sklepu muszą być responsywne, dzięki czemu będą automatycznie dostosowywać się do ekranu użytkownika. Twoja strona dostosuje się do każdej rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana, ukrywając niepotrzebne elementy. Prowadzi to do lepszego UX i poprawy SEO, ponieważ wszyscy użytkownicy będą widzieć tę samą stronę. Zobacz wszystkie projekty responsywne.

W ofercie znajdziesz zarówno szablony dla e-commerce, które doskonale zintegrują się z wtyczką WooCommerce do WordPress, która ułatwi Ci otwarcie sklepu internetowego.

Nie ma potrzeby ręcznego testowania wszystkiego w różnych wersjach przeglądarek i na różnych platformach. Wprowadzając zmiany na swojej stronie, bądź pewien, że wygląda ona i działa tak samo we wszystkich przeglądarkach.

Ponadczasowy design szablonów WordPress!

Zacznij korzystać z niestandardowych opcji, aby dostosować wygląd motywu do własnych potrzeb. Bądź wyjątkowy dzięki przydatnym funkcjom, do których można uzyskać dostęp po zainstalowaniu motywu. Możesz tam łatwo zmienić wygląd podstron wykorzystując wbudowany builder.

Czy motywy WordPress są dobre dla SEO?

Struktura motywów pozwala na modyfikację stron i treści, w celu optymalizacji motywu pod seo mogą Państwo skorzystać z wtyczek takich jak Yoast SEO, które są w pełni kompatybilne z większością motywów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Z ich pomocą, szybko ustawisz wszystkie podstawowe kroki optymalizacji i będziesz mógł osiągnąć najlepsze pozycje w Google!

Jak wybrać motyw do WordPress z WpHocus?

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem i zależy Tobie na motywach WordPress z wstępnie przygotowanymi szablonami to jesteś we właściwym miejscu. WPhocus jest najlepszym miejscem zarówno dla  początkujących użytkowników jak i profesjonalistów w swoim fachu. Motywy dostępne w naszym sklepie zostały starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu masz pewność zadowolenia z zakupu.

Wybór najlepszego motywu WordPress jest o wiele ważniejszy niż myślisz.

  • Motyw WordPress jest podstawowym elementem Twojej strony internetowej. Wszystkie treści jakie stworzyć będą wyświetlane zgodnie z wbudowanymi szablonami motywu.
  • Motyw a właściwie wygląd jest to pierwsza rzecz, którą zauważą odwiedzający, gdy po raz pierwszy odwiedzą Twoją stronę. „Pierwsze wrażenie to ostatnie wrażenie”! Dlatego powinieneś starannie wybrać motyw dla swojej witryny.
  • Motyw powinien być dobrze zakodowany. Musi być zakodowany zgodnie z normami określonymi przez WordPress.org jak i musi być wspierany przez doświadczony zespół webdeveloperów.
  • Możliwość łatwego dostosowania wyglądu oraz kompatybilność z wtyczkami firm trzecich. Nikt nie chce płacić pieniędzy za drobne zmiany zwłaszcza gdy zaczynasz swoją przygodę w WordPress. Z tego powodu łatwość dostosowywania to kluczowe cechy, na które powinieneś zwrócić uwagę.
  • Dopasowanie motywu WordPress do branży. Jeśli tworzysz stronę dla pizzerni, nie użyjesz motywu dla blogera modowego. Bardzo ważne jest, by wybrać odpowiedni motyw do branży.
  • Ponieważ  SEO to klucz do sukcesu, więc motyw powinien być zoptymalizowany również pod kątem optymalizacji SEO.

Najpopularniejsze motywy w wersji PRO do WordPress

Najlepsze motywy WordPress i WooCommerce, które starannie wybraliśmy po spędzeniu niezliczonych godzin na ich badaniu zostały dodane do naszej oferty. Opisaliśmy je w skrócie i wymieniliśmy ich najważniejsze cechy. Kupując motywy dostępne w naszej bazie masz pewność niezawodnego działania i za ułamek kwoty, którą normalnie musiałbyś wydać.

W większości przypadków to właśnie motyw odpowiada za pierwsze wrażenie, jakiego odwiedzający doświadczy na Twojej witrynie. Dlatego motyw musi być dobry i zawierać odpowiednio przygotowane layouty.  Aby mieć pewność, że tak jest, musisz mieć układ, który jest stylowy i łatwy w nawigacji. Jeśli tak nie jest, musisz zmienić motyw WordPress.

Jak wybrać dobry szablon WordPress?

Doświadczenie użytkownika i projekt strony internetowej to dwie różne rzeczy. Doświadczenie użytkownika dotyczy bardziej tego, jak czuje się użytkownik, gdy wchodzi w interakcję z Twoim produktem lub usługą. Projekt strony internetowej to bardziej estetyka strony, jej wygląd i łatwość nawigacji.

Szablony stron, które mają dobry UX, będą miały wyższy współczynnik konwersji, ponieważ zostały zaprojektowane tak, aby ludzie mogli jak najłatwiej znaleźć to, czego szukają w Twojej witrynie i przekształcić się w klientów. Witryny, które mają zły UX, będą miały niższe współczynniki konwersji, ponieważ ludzie opuszczą witrynę, nie znajdując tego, czego szukali, ani nie przekształcając się w klientów. Dobry UX może pomóc Ci zwiększyć przychody, wygenerować większy ruch, lepszy wskaźnik utrzymania klientów i obniżyć koszty poprzez zmniejszenie liczby zgłoszeń do obsługi klienta.

Jak szablon strony internetowej wpływa na doświadczenia użytkownika?

Projektowanie doświadczeń użytkownika to proces zwiększania satysfakcji i lojalności klienta poprzez poprawę użyteczności, dostępności i przyjemności zapewnianej w interakcji między klientem a produktem. Specjaliści od projektowania UX są odpowiedzialni za projektowanie szablonów do WordPress tak, by były łatwe do zrozumienia i użytkowania. Specjaliści od stron internetowych muszą wziąć pod uwagę szereg czynników, takich jak to, jak dobrze zaprojektowany produkt jest dla docelowych odbiorców, jaki będzie wpływ na cele biznesowe, ile czasu użytkownicy spędzają w witrynie lub aplikacji itp.

Dlaczego potrzebujesz dobrego szablonu WordPress dla swojej witryny internetowej?

Projektowanie doświadczeń użytkownika (UX) to proces zwiększania satysfakcji użytkownika poprzez poprawę użyteczności, dostępności i przyjemności zapewnianej w interakcji między użytkownikiem a produktem. Projektowanie UX obejmuje wiele dyscyplin i jest szerokim terminem obejmującym wiele aspektów interakcji człowiek-komputer. Projektanci szablonów zazwyczaj stosują zasady projektowania wizualnego, projektowania interakcji, architektury informacji, wzornictwa przemysłowego, marketingu, nauk behawioralnych i innych dziedzin.

Proces stworzenia unikalnego szablonu opiera się o setki godzin spędzonymi nad rozmowamia z uzytkonikwami i to właśnie one są kluczową częścią procesu rozwoju dobrego szablony strony. Pomagają projektantom UX zrozumieć potrzeby swoich użytkowników i stworzyć lepszy szablon do WordPress

Najlepsi projektanci szablonów do WordPress przeprowadzają wywiady z użytkownikami, aby uzyskać informacje zwrotne na temat swojego projektu, zweryfikować założenia lub dowiedzieć się, jakie problemy należy rozwiązać. Wywiady z użytkownikami mogą być prowadzone osobiście lub zdalnie przez telefon lub inne narzędzia internetowe.

Strona internetowa to pierwsze wrażenie Twojej firmy na Twoich klientach. Aby uzyskać dobre pierwsze wrażenie, potrzebujesz dobrego projektu UX. Dlatego ważne jest, abyś poświęcił czas i wysiłek, aby wybrać niesamowity szalon do WordPress.

Różnorodność szablonów i motywów do WordPress i WooCommerce

Istnieje wiele różnych rodzajów szablonów stron internetowych, które należy wziąć pod uwagę podczas wyboru właściwego motywu. Dla skelpu internetowego ważną częścią będzie optymalizacja pod wyszukiwarki i skuteczne szablony stron produktowych, dlatego ważne jest, aby szablony dla sklepów internetowych dobrze współpracowały z WooCommerce.

Optymalizacja wydajności motywu — klucz do utrzymania zainteresowania odwiedzających

Odwiedzający są najważniejszym aspektem każdej firmy. To oni udzielają informacji zwrotnych i sprawiają, że firma się rozwija. Zadowolenie ich jest kluczowe dla każdej firmy. Niezbędna jest optymalizacja wydajności motywu, aby odwiedzający byli zainteresowani i wracali.

Pierwszym krokiem w optymalizacji wydajności jest upewnienie się, że Twoja witryna jest szybka, co sprawi, że odwiedzający będą szczęśliwsi, ponieważ nie będą musieli długo czekać na załadowanie strony i znalezienie odpowiednich informacji. W tym celu warto wykorzystać wtyczkę do optymalizacji szybkości strony.

Drugim krokiem jest upewnienie się, że Twoja witryna ma atrakcyjny wygląd z łatwym w nawigacji układem, dzięki czemu odwiedzający mogą szybko i łatwo znaleźć to, czego chcą, bez frustracji.

Jak zainstalować motyw w WordPress

Istnieje kilka różnych sposobów na zainstalowanie motywu WordPress na swojej stronie: poprzez katalog motywów dostępny w panelu administracyjnym, za pomocą metody przesyłania lub za pomocą protokołu transferu plików poprzez FTP. Metoda przeciągnij i upuść w katalogu motywów wydaje się najprostsza gdy mamy dostęp do panelu administracyjnego.

Zainstalowanie szablonu w WordPress może poprawić wygląd i wydajność Twojej witryny. Katalog motywów w witrynie WordPress umożliwia wyszukanie i zainstalowanie bezpłatnego motywu dla WordPressa oraz wgranie własnego szablonu za pomocą metody przeciagnij i upuść.

1. Zaloguj się do swojego konta WordPress.
Aby rozpocząć, zaloguj się na swoje konto WordPress.

2. Przejdź do Wygląd > Motywy.
W menu po lewej stronie pulpitu nawigacyjnego najedź kursorem myszy na Wygląd i w polu opcji wybierz Motywy.

3. Na stronie Motywy wybierz opcję Dodaj nowy w górnej części strony.

4. Wybierz motyw z katalogu lub wgraj własny.

5. Wybierz lub zainstaluj pobrany z naszego sklepu szablon WordPress.
Po wybraniu opcji prześlij motyw i wybraniu pliku ( Paczka .zip z motywem.)  należy kliknąć w przycisk zainstaluj teraz.

6. Po zakończeniu instalacji należy aktywować motyw. Po kliknięciu przycisku Zainstaluj zostanie wyświetlony komunikat informujący, że instalacja motywu przebiegła pomyślnie. Kliknij przycisk Aktywuj, aby uaktywnić motyw zawierający szablony stron do WordPress.