• Dynamiczna cena woocommerce
  WooCommerce Marketing

  Dynamiczna cena – Rabaty

  36,90 

  Skonfiguruj rabaty  dla każdego produktu w swoim sklepie woocommerce, tworząc tabelę kwot rabatowych. Wybieraj spośród stałych zniżek cenowych, zniżek procentowych. Opcjonalnie wybierz role, jakie należy spełnić, by otrzymać rabat w sklepie.

 • Wtyczki WooCommerce

  WooCommerce Allegro PRO integracja

  299,00  123,00 

  Przedsprzedaż wtyczki WooCommerce Allegro PRO – Tylko 50 dożywotnich licencji!!

  Integracja WooCommerce Allegro PRO  pozwala na szybkie połączenie Twojego sklepu online z największą platformą handlową w Polsce.  Automatyzuj i zwiększaj sprzedaż dzięki WooCommerce Allegro PRO

 • Pdf woocommerce email
  WooCommerce zamówienia

  Załącznik Email

  36,90 

  W bardzo szybki sposób dodasz do wiadomości potwierdzającej zamówienie wymagane załączniki zawierające formularz odstąpienia od umowy,  pouczenie o prawie odstąpienia od umowy sprzedaży oraz regulamin sprzedaży.

 • Statusy zamówień woocommerce
  WooCommerce zamówienia

  Order Status- Statusy zamówień

  36,90 

  Wtyczka pozwala  dostosować statusy zamówień w sklepie WooCommerce. Zautomatyzuj zarządzanie statusami zamówienień.

 • Subskrypcje woocommerce
  WooCommerce Płatności

  Subskrypcje

  36,90 

  Uzyskaj więcej przychodów z płatności cyklicznych. Czy możesz przewidzieć, ile pieniędzy twój sklep zarobi w tym miesiącu? Jeśli oferujesz produkty oparte na subskrypcji, możesz to zrobić.

 • Pola dodatkowe do produktów
  WooCommerce zamówienia

  Product addons

  36,90 

  Pozwól klientom dostosować swoje produkty, dodając nowe pola, takie jak pola wprowadzania danych, listy rozwijane lub pola wyboru. Idealne, by rozszerzyć produkt o dodatkowe opcje, pakowanie prezentu, grawerowania laserowego oraz wielu innych dzięki wtyczce Woocommerce Add-ons.

 • Kalkulator ceny woocommerce
  WooCommerce produkty

  WooCommerce Kalkulator ceny – metry, metry kwadratowe, kilogramy

  36,90 

  W WooCommerce, wielu z was sprzedaje również produkty, które nie są sprzedawane w ilości jednostkowej, takie jak podłogi, tapety lub inne. Kalkulator ceny pomiarowej dla WooCommerce rozwiąże problemy, które prawdopodobnie napotkasz podczas konfigurowania i wyceny tych produktów.

 • Edycja pól zamówienia woocommerce
  WooCommerce zamówienia

  Checkout Field Editor

  36,90 

  Checkout Field Editor to wtyczka uruchamiająca interfejs do dodawania, edytowania i usuwania pól pokazanych na stronie kasy WooCommerce. Pola można dodawać i usuwać z sekcji płatności i wysyłki.

 • Logowanie społecznościowe woocommerce
  WooCommerce zamówienia

  Social Login

  36,90 

  Kiedy klient po raz pierwszy odwiedza twoją witrynę, możesz uprościć proces realizacji zamówień oraz rejestracji, pozwalając na logowanie poprzez platformy społecznościowe.

 • Podgląd produktu woocommerce
  WooCommerce zamówienia

  Podgląd produktu -Quick View

  36,90 

  Wtyczka szybkiego podglądu dodaje przycisk „szybkiego podglądu” do produktów, które po kliknięciu wyświetlają szczegóły produktu w lightboxie.

 • Wtyczka WooCommerce zestawy
  WooCommerce produkty

  Zestawy produktów

  36,90 

  Chcesz tworzyć zestawy produktów w WooCommerce składające się z kilku konfigurowalnych komponentów, takich jak niestandardowe zestawy komputerów z komponentami, deskorolki, pudełka na prezenty lub zestawy biżuterii ? Nie szukaj dalej!Twórz i oferuj zestawy produktów z konfigurowalnymi dodatkami.

 • Wtyczki WooCommerce

  WooCommerce Conditional Shipping and Payments

  36,90 

  Używaj logiki warunkowej do kontrolowania bramek płatności oraz metod wysyłki. Warunkowe przesyłki i płatności dają pełną kontrolę nad bramkami płatniczymi oraz metodami wysyłki. Twórz proste lub zaawansowane reguły, aby ograniczyć opcje płatności i wysyłki w oparciu o logikę warunkową.

Wtyczki do obsługi zamówień w WooCommerce to rozszerzenia dedykowane sklepom internetowym, które pragną lepiej kontrolować proces sprzedaży. Dzięki nowoczesnym pluginom można bezproblemowo generować rozmaite raporty, a także zestawienia. Za ich pomocą możemy analizować dane, które posłużą nam do ulepszenia oferty. Ponadto dowiemy się, co jest przyczyną tego, że potencjalni klienci rezygnują z finalizowania transakcji. Posiadając wiedzę na temat ruchu w sklepie online łatwiej jest go przystosować do indywidualnych potrzeb i wymagań odbiorców. Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie, jeśli tylko nauczymy się analizować posiadane informacji. Wtyczki WooCommerce Zamówienia z pewnością usprawnią proces zarządzania, a także będą wparciem podczas rozbudowy sklepu online.
Nasze wtyczki WooCommerce Zamówienia udostępniane są na podstawie wolnej licencji. Każdy plugin może być instalowany na dowolnej ilości sprzętów, co przekłada się na wzrost swobody i komfortu użytkowania. Warto wspomnieć, że przez rok od dokonania zakupu wszystkie udostępniane przez nas aktualizacje są darmowe. Oczywiście proponowane rozszerzenia są w pełni legalne. To najlepszy wybór dla osób, które nie potrzebują i nie chcą płacić za autorskie wsparcie. W ten sposób można znacząco obniżyć koszty ponoszone przez przedsiębiorstwo.

Ogromną popularnością cieszy się wtyczka Raport sprzedaży, która umożliwia automatyczne generowanie raportów sprzedaży. Są one wysyłane na wskazany adres e-mail, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu. Pod uwagę warto również wziąć rozszerzenie Google Analytics Pro, dzięki któremu można zintegrować witrynę WooCommerce z bezpłatnym kontem Google Analytics Pro. Plugin te pozwala lepiej poznać zachowanie klientów w sklepie. Możemy dowiedzieć się, jak przebiega ich ścieżka zakupu. Dowiemy się również tego, w którym momencie najczęściej decydują się oni na porzucenie koszyka. Wszystkie pozyskane informacje będą przydane podczas optymalizacji sprzedaży. Często na drodze zakupu pojawiają się błędy, o których nie mają pojęcia osoby zarządzające sklepem. Za pomocą tej wtyczki możemy także sprawdzić, jakie metody płatności są najczęściej wybierane przez klientów.

Ciekawą propozycją jest rozszerzenie o nazwie Integracja Zapier. Dzięki niemu można zintegrować witrynę WooCommerce z takimi usługami, jak m.in. Dysk Google, Zendesk, FreshBooks, a także wiele innych. Wybór plugiów WooCommerce Zamówienia jest na tyle duży, że każdy przystosuje je do prowadzonego sklepu internetowego. Skuteczniejsze zarządzanie witryną z pewnością przełoży się na znaczący wzrost zysków.
Usprawnij proces składania zamówień w sklepie WooCommerce. Ułatw sobie pracę i spraw, by klienci bez problemów zakończyli wizytę na złożeniu zamówienia. Dostosuj formularze zamówienia do swoich potrzeb i spraw, żeby był bardziej przyjazny dla twoich klientów.