• Subskrypcje woocommerce
  WooCommerce Płatności

  Subskrypcje

  36,90 

  Uzyskaj więcej przychodów z płatności cyklicznych. Czy możesz przewidzieć, ile pieniędzy twój sklep zarobi w tym miesiącu? Jeśli oferujesz produkty oparte na subskrypcji, możesz to zrobić.

 • Wtyczki WooCommerce

  WooCommerce Conditional Shipping and Payments

  36,90 

  Używaj logiki warunkowej do kontrolowania bramek płatności oraz metod wysyłki. Warunkowe przesyłki i płatności dają pełną kontrolę nad bramkami płatniczymi oraz metodami wysyłki. Twórz proste lub zaawansowane reguły, aby ograniczyć opcje płatności i wysyłki w oparciu o logikę warunkową.

 • Payu WooCommerce
  WooCommerce Płatności

  PayU WooCommerce

  36,90 

  PayU dla WooCommerce dodaje opcję płatności PayU

 • Podaj swoją cenę woocommerce
  WooCommerce Księgowość

  Name Your Price

  36,90 

  Wtyczka „Podaj swoją cenę” pozwala na elastyczne określenie ceny, jaką akceptujesz w przypadku wybranych produktów. Możesz użyć tej wtyczki, aby zaakceptować darowizny lub przyjąć nowe podejście do sprzedaży produktów.

WooCommerce Płatności to zaawansowane wtyczki, które wspomagają proces zarządzania płatnościami w sklepie internetowym. Ponadto mają one na celu usprawnienie zakupu, dzięki czemu witryna stanie się przyjazna dla klientów. Proponowane rozszerzenia mają przede wszystkim ograniczyć ilość formalności, co zachęci osoby zainteresowane naszą ofertę do sfinalizowania transakcji. Dzięki nowoczesnym pluginom można nie tylko skrócić drogę zakupu, ale również ograniczyć ilość porzucanych koszyków. Szeroki wybór sprawia, że każdy dopasuje coś odpowiedniego dla swojego biznesu. Warto podkreślić, że posiadamy wyłącznie legalne wtyczki, które zostały wydane na podstawie licencji GNU GPL. Zostały one zaprojektowane i stworzone przez najlepszych programistów, co jest gwarancją wysokiej niezawodności oraz funkcjonalności. Wielkim plusem jest fakt, że wtyczki mogą być instalowane na wielu urządzeniach, co przekłada się na wyższy komfort i swobodę użytkowania. Ponadto przez rok od dokonania zakupu wszystkie aktualizacje można pobierać zupełnie za darmo, co przekłada się na oszczędność gotówki.

Pluginy WooCommerce Płatności bezpośrednio przekładają się na wzrost sprzedaży w sklepach internetowych. Za ich pomocą można sprawić, że witryna będzie lepiej odbierana przez użytkowników. Z pewnością zachęci ich to do dokonania zakupu i płatności. Warto wiedzieć, że wiele osób rezygnuje z zakupu w sklepie internetowym tylko dlatego, że warunki dokonania zakupu nie są do końca zrozumiałe. Dużym zainteresowaniem cieszy się wtyczka WooCommerce Conditional Shipping and Payments, która pozwala zarządzać sposobami płatności jak i wysyłki w sklepie WooCommerce. Ciekawym rozwiązaniem jest również plugin Name Your Price, który umożliwia zaproponowanie ceny przez klienta. Jest to szczególnie przydatne, jeśli decydujemy się na sprzedaż w formie licytacji. Oczywiście możemy zaproponować cenę minimalną, dzięki czemu unikniemy propozycji zbyt niskich kwot. Plugin ten daje o wiele większą ilość możliwości m.in. za jego pomocą zbadamy, ile skłonny jest zapłacić klient za dany towar. Ustalanie cen za produkty znajdujące się w sklepie internetowym stanie się o wiele prostsze.

Wśród wtyczek WooCommerce Płatności znajdziemy plugin Subskrypcje. Jest to rozszerzenie, dzięki któremu możemy zapewnić sobie stały dopływ gotówki. Płatności cykliczne za pakiet danych towarów, czy też usług to źródło regularnych przychodów. Oczywiście to od nas zależy, jak będzie wyglądać plan subskrypcji. Możemy wprowadzić np. darmowe wersje próbne, czy też opłatę za rejestrację.
WooCommerce Płatności to szeroki wybór rozszerzeń w niezwykle korzystnych cenach. Przystosowanie ich do prowadzonego e-biznesu nie będzie żadnym problemem.