WooCommerce obsługa płatności

Wybór bramek płatności ma duży wpływ na decyzję zakupową kupującego. Sposoby płatności w sklepie powinny być proste oraz zrozumiałe, dzięki temu w łatwy sposób jesteśmy w stanie dotrzeć do użytkownika oraz zachęcić klienta do zakupu produktu. Istnieje wiele sposobów rozliczeń, dzięki naszym wtyczkom doskonale dopasujesz swój internetowy sklep, aby twój klient był zadowolony z zakupów.

Zawansowane sortowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

  • 499,00 999,00 
  • 123,00 
  • 123,00 
  • 123,00 
  • 0,00 
  • 123,00 
  • 123,00 
  • 123,00 
  • 123,00 
  • 0,00 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Dlaczego warto wybrać wtyczki do płatności?

Dzięki  produktom dostępnym w sklepie zyskasz nie tylko dopracowane oraz niezawodne produkty, ale również wsparcie najnowszymi aktualizacjami przez 365 dni od dokonania zakupu. Dysponujemy tylko i wyłącznie legalnymi wtyczkami, które wydane zostały na licencji GNU GPL, dodatki instalowane mogą być na wielu urządzeniach, dzięki czemu zyskujemy komfort oraz wygodę użytkowania.

Co dają wtyczki do obsługi płatności w WooCommerce?

Wtyczki pozwalają na przystosowanie swojego sklepu internetowego pod względem płatności oraz cen produktów. Poniżej wymienimy kilka produktów, które znajdziecie w naszej ofercie.

PayU wtyczka do WooCommerce pozwala dokonać płatności w wielu znanych oraz stosowanych formach. Używając tego produktu, jesteśmy w stanie dokonać również operacji zwrotu za całe lub cześć zamówienia naszego klienta.

Dodatek o nazwie Paynow dla WooCommerce pozwala otrzymywać płatności od klientów bezpośrednio na konto bankowe mbank. Po realizacji płatności w twoim sklepie pieniądze za wykonane zamówienie bedą znajdować się bezpośrednio na twoim koncie w mbanku, dzięki czemu nie będziesz musiał czekać na swoje pieniądze, ponieważ od razu lądować będą na twój rachunek bankowy.

Kolejny z produktów o nazwie Name Your Price wprowadza możliwość wyboru ceny przez klienta, na którym możemy ewentualnie wymusić minimalną wprowadzoną kwotę. Wtyczka oferuje również gromadzenie potrzebnych informacji o klientach, zbieranie darowizn oraz wiele innych dodatków.

Dzięki wtyczce WooCommerce Checkout Add-Ons jesteśmy w stanie dodać kilka przydatnych opcji do strony zamówienia takich jak dodatkowe naliczanie opłat za priorytetową realizację, dodatkowe usługi oraz pakowanie prezentów. Dodatek umożliwia również przesyłanie pliku przy zamówieniu.

Ostatnim wymienioną wtyczką będzie WooCommerce Subskrypcje, umożliwia ona aktywowanie w twoim sklepie płatności cyklicznych, które będą automatycznie pobierane od klienta, możemy również aktywować płatności ręczne, wtedy wysłany zostaje e-mail do naszego klienta z prośbą o dokonanie płatności.

Używając wtyczek z kategori WooCommerce płatności przyspieszysz rozwój sklepu internetowego  oraz polepszysz wizerunek w sieci. Sprawisz, że strona internetowa będzie lepiej odbierana przez użytkowników dzięki temu zdobędziesz potencjalnych nowych klientów. Dodatki zrzucą z ciebie obowiązki dzięki temu będziesz miał więcej czasu dla siebie i rozwoju sklepu.

Wiele korzyści przy jednym zakupie

WooCommerce obsługuje ogromną ilość potrzebnych funkcji, jednakże nasze wtyczki dodają wiele koniecznych udoskonaleń. Gwarantują również niezawodność i bezpieczeństwo, ale również nasze wsparcie w przypadku problemów z instalacją przy zakupie możesz wybrać opcję pomocy, bezproblemowo pomogą rozwiązać każdy twój problem związany z naszym produktem. Po zakupie produktu natychmiastowo pojawia się do pobrania bezpośrednio z naszej strony, dzięki czemu proces instalacji przejdzie bardzo sprawnie. Przez pełen rok od zakupu udostępniamy ci pliki oraz nowe aktualizacje dzięki temu korzystasz z najnowszych rozwiązań dotyczących danej wtyczki. Gdy wspomniany wcześniej czas upłynie, zabieramy twój dostęp do plików oraz nowych wersji produktu, lecz nadal możesz korzystać z najnowszej wersji, która dodałeś do swojego sklepu. Nasze produkty usprawnią twoją pracę oraz sprawią, że twój sklep internetowy będzie wyglądał bardziej profesjonalnie, zwiększy to zainteresowanie klientów oraz ilość zakupów. Dzięki licencji GNU GPL nasze produkty to niski koszt zakupu, który sprawi, że twój sklep zwiększy swoje przychody oraz szybko zwróci koszty wtyczek.