WooCommerce kurierzy i wysyłka

WooCommerce pozwala na zastosowanie najbardziej elastycznych oraz konfigurowalnych metod wysyłki z spośród wszystkich e-Commerce do sklepów internetowych. Jest to jeden z ważniejszych elementów sklepu internetowego, dzięki któremu możemy dostarczyć produkt do naszego klienta. Wtyczki WooCommerce pozwolą nam zaoszczędzić czas oraz sprawić, że wysyłka paczek stanie się czystą przyjemnością.

Zawansowane sortowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  • 499,00 999,00 
  • 123,00 
  • 123,00 
  • 149,00 
  • 149,00 
  • 123,00 
  • 123,00 
  • 149,00 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Dlaczego warto wybrać integracje kurierskie dla WooCommerce?

Wysyłka jest jednym z najważniejszych czynników sklepu internetowego. Musimy zadbać, aby produkt dotarł do naszego klienta w określony czas oraz aby mógł na bieżąco monitorować swoją przesyłkę. Dzięki wtyczkom WooCommerce do wysyłki doskonale dopasujesz swój sklep internetowy pod sprawną oraz zadowalająca kupca wysyłkę.

Plugin WooCommerce Conditional Shipping and Payments pozwala tworzyć proste lub zaawansowane zasady, aby ograniczyć opcje płatności i wysyłki opierając się o logikę warunkową. Metody wysyłki konfigurować można na podstawie wagi paczki, kraj wysyłki, sumę lub zawartość zamówienia.

WooCommerce Distance Rate Shipping daje możliwość ustawić zasady pobierania opłat, opierając się na odległości lub czasu podróży. Jest to idealnie rozwiązanie, jeśli chcemy obciążyć klientów za dostawę produktu, biorąc pod uwagę odległość od sklepu. Wtyczka idealnie sprawdzi się dla dostaw gabarytowych lub dań na wynos.

Produkt WooCommerce Table rate shipping umożliwia obliczanie kosztów wysyłki na podstawie wagi paczki, sztuk, ceny produktów, klas wysyłkowych oraz miejsca dostawy. Do obliczenia stawek masz do wyboru: Cenę, Wagę oraz Liczbę przedmiotów.

Tak jak w przypadku sprzedaży w marketplace pomocna jest integracja WooCommerce z Allegro tak w przypadku usług kurierskich wtyczką jest integracja Inpost WooCommerce, większość osób w dzisiejszych czasach woli odebrać paczkę o własnej porze i podczas wolnej chwili podejść do paczkomatu, dlatego też najpopularniejszą możliwością wysyłki stały się zamówienia za pośrednictwem Inpostu. Plugin umożliwia łatwiejsze zarazem szybsze tworzenie przesyłek, drukowanie etykiet, wybór punktu odbioru z listy i mapy paczkomatów przy składaniu zamówienia oraz wiele innych przydatnych funkcji, które są zawarte w opisie produktu.

Następną ze wtyczek, która łączy twój sklep z firmą kurierską jest DPD WooCommerce.
Wtyczka pozwala nadawać przesyłki kurierem DPD prosto z Panelu zamówienia, umożliwia ona również zautomatyzować proces nadawania przesyłek. Kupujący będzie miał również możliwość śledzenia swojej przesyłki, dzięki czemu będzie w stanie określić, kiedy produkt trafi do jego rąk.

Ostatnim pluginem, który umożliwia przyłączenie firm przewozowych pod twój sklep, jest Furgonetka WooCommerce. Dzięki opisywanej wtyczce będziemy w stanie połączyć swój sklep internetowy z usługami furgonetki takimi jak Fedex, DPD, UPS. Wtyczka tak samo, jak inne oferuje automatyczne nadawanie przesyłek, opcje ubezpieczenia paczki oraz drukowanie etykiet.

Wtyczki WooCommerce idealne dla każdej działaności w internecie

Wtyczki poszerzają nasze możliwości wysyłkowe oraz sprawiają, że proces nadania paczki staje się szybszy. Dzięki temu twój klient będzie zadowolony z szybkiej dostawy, a ty nie będziesz musiał wkładać czasu oraz pracy w melancholijne nadawanie przesyłek.
Oferujemy natychmiastową wysyłkę zamówionego produktu od razu po zaksięgowaniu płatności.
Każda wtyczka jest w pełni legalna oraz zgodna z prawem, oferujemy wspieranie zakupionego produktu przez 365 dni od zakupu, będziemy dostarczać informacje o nowych aktualizacjach oraz wersjach dodatku pojawiają się tak szybko, jak to możliwe, aby nasi użytkownicy mogli korzystać tylko i wyłącznie z najnowszych rozwiązań. Obsługa oraz instalacja wtyczek nie jest niczym trudnym, plik pobieramy bezpośrednio ze strony, dzięki temu implementacja produktu trwa bardzo szybko. Dzięki naszym produktom stworzysz swój sklep internetowy za niewielką cenę, plugin wykorzystywać możesz w nielimitowanej ilości sklepów. Po upływie roku tracisz dostęp do plików, stracisz także dostęp do nowych aktualizacji, natomiast będziesz miał nadal w pełni sprawny plugin w ostatniej wersji, którą zainstalowałeś. Sprawia to, że ze wtyczki możesz korzystać bez ograniczenia czasowego.