Wtyczki WordPress

Darmowa dostawa

Produkt wirtualny

Bezpieczne płatności

Obsługiwane przez PayU
h

Faktura

Po zaksięgowaniu płatności

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Wtyczki do WordPress w naszym sklepie z ogromną zniżką.  Sprawdź rozszerzenia premium do WordPress dla Twojej strony internetowej. Wtyczki stworzone przez specjalistów WordPress – Nielimitowana liczba instalacji, roczny dostęp do plików bez supportu.

Wtyczki  WordPress

WordPress to niezwykle popularny system zarządzania treścią, który podbija światowe rynki.  Dzięki dodatkowym wtyczkom pozwala stworzyć praktycznie dowolną platformę, od portalu ogłoszeń, profesjonalny blog kończąc na pełnoprawnym sklepie internetowym.

Czy WordPress jest dla Ciebie?

WordPress oferuje podstawowe funkcje pozwalające na uruchomienie standardowej strony internetowej.  Jednak to dodatki jak i motywy takie jak Divi WordPress pozwalają na rozwinięcie strony o dodatkowe funkcjonalności, na rynku znajdziemy wiele ofert profesjonalnych wtyczek do WordPress, chociażby wtyczkę wydaną przez Yoast do poprawny seo, wtyczkę do LiveChat, wtyczkę poprawiającą bezpieczeństwo na stronie, oraz wiele innych dodatków, których licencja pozwala dostosowywać wtyczki do WordPress według własnych potrzeb, oraz dzielić się nimi ze znajomymi.

W sklepie znajdziesz wiele ciekawych pluginów do WordPress

Dzięki pluginom dodasz formularz zapisu na newsletter, zintegrujesz stronę z facebookiem, analytics oraz tysiącami zewnętrznych usług.  Oczywiście ilość pluginów do WordPress nie sposób jest opisać w tym krótkim tekście przygotowanym dla wyszukiwarki internetowej.  Jesteśmy pewni, iż  stosunkowo niewielki koszt pluginów ułatwi użytkownikom wybór odpowiednich wtyczek, które pomogą państwu rozwijać się, czy też tworzyć fantastyczne strony internetowe na WordPress.

Wiele osób zapewne zastanawia się co w przypadku gdy nasza strona zostanie zainfekowana. Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy usługę oczyszczania z infekcji Wordpress.

Aktualizacje

Każdą wtyczkę lub motyw należy ręcznie zaktualizować.

Wolne oprogramowanie

Produkty dostępne w naszym sklepie zostały wydane na licencji GNU GPL.

Sprzedaż realizowana w Polsce

Sklep realizuje sprzedaż online tylko dla klientów z Polski. 

Darmowa dostawa

Produkt do pobrania bezpośrednio ze strony.

Natychmiastowe dostarczenie

Po zaksięgowaniu płatności produkt gotowy do pobrania
h

Faktura Vat

Wystawiana  automatycznie po zaksięgowaniu płatności.

Informacja

Wszystkie produkty dostępne w sklepie WPHOCUS są opracowywane przez niezależnych programistów i rozpowszechniane przez stronę WPHOCUS na warunkach udzielonej licencji GNU GPL. WPHOCUS nie jest w jakikolwiek sposób oficjalnie związana z dostawcą / autorem produktu.

Gotowy na zakupy?

Informacje Kontaktowe

Partner Firmy 20-601 Lublin

ul. Zana 11a, skrt.poczt. 36

NIP: 712-292-47-14

PN-PT: 10.00-16.00
Płatności obsługuje
Zamówienie należy opłacić w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia- po bezskutecznym upływie tego terminu umowa sprzedaży zostanie rozwiązana, a zamówienie anulowane.