Kiedy już wiesz, że chcesz sprzedawać w sieci najtrudniejszą decyzję masz za sobą. Żeby jednak Twój sklep WooCommerce był tym, czego oczekujesz i Ty i Twoi klienci, powinieneś zaopatrzyć się w dodatkowe narzędzia. Takie, które spowodują, że poruszanie się wśród internetowych półek będzie łatwe. Takie, które pomogą klientom polubić Twój sklep na tyle, by do Ciebie wrócili albo pomogą się o nich dodatkowo zatroszczyć, a Tobie do maksimum ułatwią życie. Poniżej kilka przykładów na to jak łatwe w użyciu i przydatne mogą być rozwiązania WooCommerce

Nasze Top 10 wtyczek do WooCommerce

1. wfirma – WooCommerce  – Wtyczka dostępna w Wphocus.com ( 50 zł)
Integracja WooCommerce z oprogramowaniem wFirma.pl pozwala na szybkie wystawienie faktury lub paragonu na podstawie danych z WooCommerce


2. iFirma – WooCommerce

Wtyczka integruje WooCommerce z iFirma. Służy do wystawiania faktur PDF w serwisie iFirma z panelu sklepu.


3. Dynamic Pricing do WooCommerce– Wtyczka dostępna w Wphocus.com. ( 49,20 zł )

Rozszerzenie umożliwia tworzenie bardzo elastycznych modeli cenowych. Pomaga skonfigurować luzem rabaty dla każdego produktu w Twoim sklepie.

4. FreshMail – WooCommerce

Wtyczka, dzięki której w prosty i szybki sposób zintegrujesz WooCommerce z programem do wysyłki newsletterów FreshMail.

5. WooCommerce Menu Cart

Wtyczka instaluje przycisk koszyka na pasku nawigacyjnym. Wyświetla cenę, produkty itp.

6. Affiliates

Służy do tworzenia programu partnerskiego, by inni mogli promować Twoje produkty zarabiając na tym prowizję od zakupów.

7. Allegro – WooCommerce 

Pomaga połączyć sprzedaż na allegro z WooCommerce i zarządzać nią prosto z naszego sklepu. ( Wtyczka dostępna w wphocus.com) 

8. WooCommerce Products Filter

Wtyczka umożliwia klientom witryny filtrowanie produktów według kategorii, atrybutów, tagów produktów itp.

9. Ceneo – WooCommerce

Wtyczka integruje WooCommerce z Ceneo. Pozwala pokazać produkty w porównywarce cenowej i tym samym zwiększyć widoczność oferty.

10. DPD – WooCommerce

Ekspresowa integracja kuriera DPD ze sklepem na WooCommerce. Dzięki tej wtyczce nadasz przesyłkę przez jedną z największych firm dostawczych w Polsce.


Powyższe wtyczki to jedynie niewielka część tego, co możesz wykorzystać. Jednak na starcie warto zaopatrzyć się w to co zazwyczaj może okazać się jeśli nie niezbędne to bardzo skutecznie oraz nakręci  sprzedaż. Dodatkowo wiele rozwiązań pozwala działać jednocześnie na innych platformach sprzedażowych czy też nawiązać współpracę z firmami, które pomogą promować Twoje produkty. A także, co może okazać się najważniejsze, Twoi klienci znajdą łatwiej interesujące ich produkty w Twoim sklepie oraz w porównywarkach cenowych. Z tym wszystkim Twój start może nabrać rozpędu.

 • Wtyczki WooCommerce

  WooCommerce Allegro PRO integracja

  299,00  123,00 

  Przedsprzedaż wtyczki WooCommerce Allegro PRO – Tylko 50 dożywotnich licencji!!

  Integracja WooCommerce Allegro PRO  pozwala na szybkie połączenie Twojego sklepu online z największą platformą handlową w Polsce.  Automatyzuj i zwiększaj sprzedaż dzięki WooCommerce Allegro PRO

 • Integracja fakturownia do WooCommerce
  Wtyczki WooCommerce

  Fakturownia WooCommerce – integracja

  49,99 

  Integracja Fakturownia.pl  z oprogramowaniem WooCommerce pozwala na szybkie wystawienie faktury lub paragonu na podstawie danych zakupowych WooCommerce oraz automatyczne wysłanie wystawionych dokumentów księgowych na podany przez klienta adres email.

 • Wtyczki WooCommerce

  wfirma WooCommerce – integracja

  45,39 

  Integracja WooCommerce z oprogramowaniem wFirma.pl pozwala na szybkie wystawienie faktury lub paragonu na podstawie danych z WooCommerce oraz automatyczne wysłanie wystawionych dokumentów księgowych na adres email klienta podany podczas składania zamówienia w sklepie WooCommerce.

 • Integracja ceneo woocommerce
  WooCommerce Marketing

  Integracja Ceneo/Nokaut/Domodi/Allani/Homebook

  45,39 

  WooCommerce z Ceneo.pl, Nokaut.pl, Domodi.pl i Allani.pl  -integruje pixel Domodi/allani. Za pomocą  wtyczki integrującej w łatwy i szybki sposób umieścisz swoje produkty w najczęściej używanych porównywarkach cen w Polsce oraz zintegrujesz sklep z Pikselem domodi/allani. Sprawdź sam integrację WooCommerce z Ceneo/nokaut/domodi/allani