Najczęściej zadawane pytania

Czy otrzymam fakturę VAT?

Do każdego zamówienia automatycznie wystawiamy fakturę vat po zaksięgowaniu płatności. Jeżeli nie otrzymasz faktury w przeciągu trzech dni skontaktuj się z nami.

Czego potrzebuję, by wtyczki działały?

Do poprawnego działania wtyczek wymagana jest zainstalowana najnowsza wersja WordPress, w przypadku wtyczek do WooCommerce również najnowsza wersja WooCommerce.

Co otrzymam po opłaceniu zamówienia?

Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz dostęp do paczki .zip zawierającej pliki wtyczki, które otrzymaliśmy od  dystrybutorów lub autorów wtyczek.

Jak zaktualizować wtyczkę lub szablon?

Zachęcamy do użycia darmowej wtyczki Easy Theme and Plugin Upgrades Kliknij tutaj.  Następnie pobierz najnowszą wersję wtyczki z naszego sklepu. >Zaloguj się do swojego wordpressa >Przejdź do zakładki rozszerzenia> kliknij dodaj nowy. >Kliknij wgraj wtyczkę na serwer. >Wybierz plik .zip zawierający najnowszą wersję wtyczki.

Czy wphocus sprzedaje klucze licencyjne?

Skontaktowaliśmy się z dystrybutorami wtyczek lub ich autorami z pytaniem czy możemy dystrybuować wtyczki oraz szablony na licencji GNU GPL. Większość odpowiedzi była pozytywna, lecz nie otrzymaliśmy zgody na odsprzedaż kluczy licencyjnych zezwalających na otrzymanie wsparcia od autora. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie będziesz musiał zaktualizować ręcznie. Wtyczki nie wymagają kluczy do poprawnego działania.

Dlaczego wtyczki na WpHocus.com są tańsze niż na stronach wydawców?

Rozwiązania oferowane w naszym sklepie dostarczane są bez wsparcia autorów. Co oznacza iż będziesz musiał  zainstalować oraz skonfigurować wtyczki samodzielnie. W razie jakichkolwiek problemów z instalacją lub korzystaniem z wtyczek wydawca nie udzieli Tobie pomocy.  Jeżeli masz problem z wtyczkami zakupionymi w naszym sklepie zapraszamy do naszej grupy na Facebooku 

Czego nie zawiera wsparcie

Napraw związanych z kompatybilnością z serwerem

Klienci uruchamiają WordPress i WooCommerce na wielu różnych typach serwerów. Dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że oferowane rozwiązania są kompatybilnez dowolnym środowiskiem. Jednak niektóre problemy z kompatybilnością mogą występować.

Napraw związanych z zgodnością z innymi wtyczkami i motywami

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane rozwiązania były kompatybilne ze wszystkimi innymi dostępnymi w świecie WordPress. Jednak jest ich tak wiele, że nie jesteśmy w stanie sprawdzić kompatybilności ze wszystkimi rozwiązaniami.

Naprawa błędów we wtyczce.

To może zabrzmieć dziwnie, ale to prawda. Jeśli znajdziesz błąd w oferowanych przez nas produktach, potraktujemy go bardzo poważnie. Niezwłocznie poinformujemy autora wtyczki o problemie.  Jednak sami nie możemy naprawić błędów, ponieważ zajmujemy się redystrybucją wtyczek. Powiadomimy Cię, gdy tylko błąd zostanie  naprawiony, ale nie możemy zagwarantować żadnego harmonogramu.