FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy otrzymam fakturę?

Do każdego zamówienia automatycznie wystawiamy fakturę po zaksięgowaniu płatności. Jeżeli nie otrzymasz faktury w przeciągu trzech dni skontaktuj się z nami.

Czego potrzebuję, by wtyczki działały?

Do poprawnego działania wtyczek wymagana jest zainstalowana najnowsza wersja WordPress, w przypadku wtyczek do WooCommerce również najnowsza wersja WooCommerce.

Co otrzymam po opłaceniu zamówienia?

Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz dostęp do paczki .zip zawierającej pliki wtyczki, w niektórych przypadkach pliki mogą zawierać modyfikację pozwalającą na uruchomienie programu bez klucza.

Jak zaktualizować wtyczkę lub szablon?

WordPress pozwala na ręczne aktualizacje.  Pobierz najnowszą wersję wtyczki z naszego sklepu. >Zaloguj się do swojego wordpressa >Przejdź do zakładki rozszerzenia> kliknij dodaj nowy. >Kliknij wgraj wtyczkę na serwer. >Wybierz plik .zip zawierający najnowszą wersję wtyczki. Aktualizacja wtyczki i motywu odbywa się tak jak nowa instalacja. WordPress sam wykrywa, iż wtyczka lub motyw jest już zainstalowany i aktualizuje pliki pozostawiając ustawienia motywu lub wtyczek bez zmian.

Czy wphocus sprzedaje klucze licencyjne?

W sklepie znajdziesz dodatki premium do WordPress wydane na licencji wolnego oprogramowania GNU GPL, licencję tą cechuje wolność udostępniania niezmodyfikowanej kopii oprogramowania. Wolność udostępniania dotyczy oprogramowania. (Paczki zip z plikami motywu lub wtyczki.) Podczas zakupu wtyczek i motywów możesz odnieść wrażenie, że płacimy za wtyczkę lub motyw. Jeżeli uważnie przeczytasz teksty na stronie z zakupem to zauważysz, że tak naprawdę płacisz za możliwość pobrania aktualizacji i za wsparcie. Automatyczne aktualizacje lub dostęp do wsparcia są dodatkową usługą świadczona przez wydawcę i nie podlegają licencji GNU GPL. Z tego powodu wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie będziesz musiał zaktualizować ręcznie.

Dlaczego wtyczki na WpHocus.com są tańsze niż na stronach wydawców?

Rozwiązania oferowane w naszym sklepie dostarczane są bez wsparcia autorów. Co oznacza iż będziesz musiał  zainstalować oraz skonfigurować wtyczki samodzielnie. W razie jakichkolwiek problemów z instalacją lub korzystaniem z wtyczek wydawca nie udzieli Tobie pomocy.  Jeżeli masz problem z wtyczkami zakupionymi w naszym sklepie zapraszamy do naszej grupy na Facebooku 

Czy wsparcie techniczne jest wliczone w cenę produktu?

W większości przypadków, wsparcie techniczne nie jest wliczone w cenę naszych produktów. Pozwala nam to oferować nasze produkty w konkurencyjnych cenach, ale nie zapewniamy bezpośredniego wsparcia dla wtyczek lub motywów innych firm. Oto kilka sugestii, jak uzyskać pomoc techniczną:

  • Zakup bezpośrednio od twórcy: Dostarczamy linki, aby ułatwić kontakt z autorem produktu.
  • Zatrudnienie freelancera: Rozważ skorzystanie z usług niezależnego specjalisty, który może zapewnić potrzebne wsparcie.
  • Fora społeczności WordPress: Są to świetne miejsca do szukania porad i wskazówek.

Chcielibyśmy również zaznaczyć, że oferujemy możliwość zakupu płatnego wsparcia dla większości produktów dostępnych w sklepie. Dodatkowo jesteśmy zawsze gotowi pomóc w kwestiach dotyczących rozliczeń i dostępu do produktu. Nasze konkurencyjne ceny wynikają z priorytetowego traktowania dostępu do produktu i podstawowego wsparcia.

Czego nie zawiera płatne wsparcie?

Napraw związanych z kompatybilnością z serwerem

Klienci uruchamiają WordPress i WooCommerce na wielu różnych typach serwerów. Dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że oferowane rozwiązania są kompatybilnez dowolnym środowiskiem. Jednak niektóre problemy z kompatybilnością mogą występować.

Napraw związanych z zgodnością z innymi wtyczkami i motywami

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane rozwiązania były kompatybilne ze wszystkimi innymi dostępnymi w świecie WordPress. Jednak jest ich tak wiele, że nie jesteśmy w stanie sprawdzić kompatybilności ze wszystkimi rozwiązaniami.

Naprawa błędów we wtyczce.

To może zabrzmieć dziwnie, ale to prawda. Jeśli znajdziesz błąd w oferowanych przez nas produktach, potraktujemy go bardzo poważnie. Niezwłocznie poinformujemy autora wtyczki o problemie.  Jednak sami nie możemy naprawić błędów, ponieważ zajmujemy się redystrybucją wtyczek. Powiadomimy Cię, gdy tylko błąd zostanie  naprawiony, ale nie możemy zagwarantować żadnego harmonogramu.

Darmowa dostawa

Produkt do pobrania bezpośrednio ze strony WPhocus.com

Natychmiastowe dostarczenie

Po zaksięgowaniu płatności produkt gotowy do pobrania

Faktura VAT

Wystawiana automatycznie po zaksięgowaniu płatności.

Wolne oprogramowanie

Produkty dostępne w sklepie zostały wydane na licencji GNU GPL.