Zaznacz stronę

Najczęściej zadawane pytania

Czy otrzymam fakturę VAT?

Do każdego zamówienia automatycznie wystawiamy fakturę vat po zaksięgowaniu płatności. Jeżeli nie otrzymasz faktury w przeciągu trzech dni skontaktuj się z nami.

Czego potrzebuję, by wtyczki działały?

Do poprawnego działania wtyczek wymagana jest zainstalowana najnowsza wersja WordPress, w przypadku wtyczek do WooCommerce również najnowsza wersja WooCommerce.

Co otrzymam po opłaceniu zamówienia?

Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz dostęp do paczki .zip zawierającej pliki wtyczki, które otrzymaliśmy od  dystrybutorów lub autorów wtyczek.

Jak zaktualizować wtyczkę lub szablon?

Zachęcamy do użycia darmowej wtyczki Easy Theme and Plugin Upgrades  Kliknij tutaj.  Następnie pobierz najnowszą wersję wtyczki z naszego sklepu. >Zaloguj się do swojego wordpressa >Przejdź do zakładki rozszerzenia> kliknij dodaj nowy. >Kliknij wgraj wtyczkę na serwer. >Wybierz plik .zip zawierający najnowszą wersję wtyczki.

Czy wphocus sprzedaje klucze licencyjne?

Skontaktowaliśmy się z dystrybutorami wtyczek lub ich autorami z pytaniem czy możemy dystrybuować ich rozwiązania na licencji GNU GPL. Większość odpowiedzi była pozytywna, lecz nie otrzymaliśmy zgody na odsprzedaż kluczy licencyjnych pozwalających na automatyczne aktualizacje oraz wsparcie od autora. Z tego powodu wszystkie produkty w naszym sklepie będziesz musiał zaktualizować ręcznie. Wtyczki Oferowane w sklepie nie wymagają kluczy do Poprawnego działania.

Dlaczego wtyczki na WpHocus.com są tańsze niż na stronach wydawców?

Po zakupie każdego produktu otrzymujesz roczny dostęp do oryginalnych i legalnych plików. Część autorów pobiera prowizje od każdej sprzedanej sztuki oprogramowania. W przypadku pozostałych autorów prowizje przekazujemy na Fundację Wolnego Oprogramowania. Przejdź do dalszej części FAQ, która znajduje się poniżej, by poznać powody tak niskiej ceny.

Czego nie zawiera wsparcie

Napraw związanych z kompatybilnością z serwerem

Klienci uruchamiają WordPress i WooCommerce na wielu różnych typach serwerów. Dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że oferowane rozwiązania są kompatybilnez dowolnym środowiskiem. Jednak niektóre problemy z kompatybilnością mogą występować.

Napraw związanych z zgodnośćią z innymi wtyczkami i motywami

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane rozwiązania były kompatybilne ze wszystki innymi dostępnymi w świecie WordPress. Jednak jest ich tak wiele, że nie jesteśmy w stanie sprawdzić kompatybliności ze wszystkimi rozwiązaniami.

Naprawa błędów we wtyczce.

To może zabrzmieć dziwnie, ale to prawda. Jeśli znajdziesz błąd w oferowanych przez nas produktach, potraktujemy go bardzo poważnie. Niezwłocznie poinformujemy autora wtyczki o problemie.  Jednak sami nie możemy naprawić błędów, ponieważ zajmujemy się redystrybucją wtyczek. Powiadomimy Cię, gdy tylko błąd zostanie  naprawiony, ale nie możemy zagwarantować żadnego harmonogramu.

To proste jak 1...2...3...
1. Dokonaj zakupu.

Zakup na WPhocus.com jest w 100% legalny. Wszystkie wtyczki są wydawane na licencji GPL (General Public License).

2. Zainstaluj wtyczkę WooCommerce/Wordpress.

Z wtyczek możesz korzystać tak często, jak chcesz i instalować na tylu stronach, ilu chcesz.

3. Korzystaj

Witryna WordPress nie musi być droga.

Aktualizacje

Otrzymujesz roczny dostęp do aktualizacji. Płacisz raz, instalujesz wtyczkę na dowolnej ilości stron oraz używasz tak długo jak chcesz. Bez ukrytych kosztów i haczyków. To takie proste.

Wolne orogramowanie

Możesz udostępniać niezmodyfikowane kopie oprogramowania znajomym oraz modyfikować i publicznie dzielić się ulepszonymi kopiami oprogramowania na zasadach licencji GNU GPL.

Gotowy, na zakupy?

Skontaktuj się z nami, lub załóż konto