• WordPress GPL - Członkostwo WPHocus.com

  Paczka wtyczek oraz motywów dostęp 365 dni

  184,50 

  Dołącz do członków WPhocus! Wykup roczny dostęp do mega paczki wtyczek oraz motywów do WordPress i WooCommerce to  jedne z najbardziej użytecznych rozszerzeń do każdej strony stworzonej na WordPress. Po zakupie przyznawany jest roczny dostęp do wszystkich wtyczek oraz motywów do WordPress i WooCommerce.

 • WordPress GPL - Członkostwo WPHocus.com

  Paczka wtyczek oraz motywów dostęp 30 dni

  49,20 

  Dołącz do członków WPhocus! Wykup 30 dniowy dostęp do wszystkich produktów dostępnych w Sklepie. Po zakupie przyznawany jest 30 dniowy dostęp do wszystkich wtyczek oraz motywów do WordPress i WooCommerce.

WordPress GPL klub WPHocus.com
Członkostwo przeznaczone jest dla osób, które pragną przez określony czas posiadać nieograniczony dostęp do motywów oraz wtyczek WordPress&WooCommerce. Aktualnie dostępne są dwie wersje – roczna (365 dni) oraz miesięczna (30 dni). Wybór zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb użytkownika. Pewne jest tylko to, że jest to rozwiązanie, które opłaca się najbardziej. Im dłuższy okres członkostwa, tym korzystniejsza cena. Warto podkreślić, że użytkownik ma pełny dostęp nie tylko do motywów oraz wtyczek dostępnych w sklepie w momencie wykupu członkostwa w klubie WordPress GPL. Może on korzystać z wszystkich produktów, które pojawiać się będą w przyszłości. Z opisywanej oferty chętnie korzystają deweloperzy, czy też zwykli pasjonaci nowoczesnych technologii. Może z niej skorzystać każdy, kto dba o swój komfort, oszczędność czasu oraz pieniędzy. Warto wspomnieć o tym, że wtyczki oraz motywy nie wymagają wykupienia wsparcia autorów. Przekłada się to na jeszcze niższe koszty finansowe.

Członkostwo w klubie gpl WPHocus gwarantuje dostęp wyłącznie do legalnych produktów, które zostały nabyte i udostępnione zgodnie z licencją wolnego oprogramowania GNU GPL. Plusem jest fakt, że interesujące nas wtyczki oraz motywy można instalować na nieograniczonej ilości domen, a wszystko zależy wyłącznie od osobistych potrzeb. Takie rozwiązanie jest w szczególności polecane osobom, które posiadają wiedzę na temat funkcjonowania WordPress. Tacy użytkownicy nie muszą decydować się na zakup bezpośrednio od autora, gdyż ich umiejętności znajdują się na satysfakcjonującym poziomie. Nie potrzebują więc wsparcia technicznego.
Proponowane członkostwo w WPHocus można wykupić szybko i bezproblemowo. Ilość formalności została ograniczona do minimum, co przyspiesza realizację całego procesu. Produkty udostępniane są natychmiast po zaksięgowaniu płatności. Wtyczki lub motywy można instalować bez limitu, czyli na dowolnej ilości stron.

Decydując się na członkostwo WPHocus można mieć gwarancję, że wszystkie wykorzystywane produkty będą aktualizowane do najnowszej wersji. Dzięki temu witryna WordPress będzie funkcjonalna, a także przyjemna w obsłudze. Plusem jest fakt, że w sklepie stale pojawiają się nowe wtyczki oraz motywy. Z pewnością zadowoli to użytkowników, którzy pragną być na bieżąco. Szeroki wybór wtyczek oraz szablonów daje pewność, że każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojej witryny WordPress. Produkty są wydane na licencji wolnego oprogramowania GNU GPL – wykupując członkostwo WPHocus można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.