SUPER OFERTA -Dostęp do wszystkich produktów na rok  KUP TERAZ

Sześć najpopularniejszych Pagebuilderów do WordPress

WordPress, mimo że w założeniach zaprojektowany głównie do obsługi blogów, stał się dziś jednych z najpowszechniej stosowanych CMS-ów. Statystyki pokazują, że zbudowane jest na nim około dwudziestu pięciu procent wszystkich istniejących dziś stron internetowych. To duża liczba. Sam WordPress to jednak jeszcze nie wszystko. Wielkim ułatwieniem w budowie stron na WordPressie są page buildery – wtyczki oraz motywy, które umożliwiają pracę na zasadzie „drag and drop”. Poniższy mini ranking przedstawia pięć najlepszych page builderów.

Divi – Dobre rozwiązanie o dużych możliwościach

Divi motyw charakteryzuje przede wszystkim łatwość użycia, która jednak nie ogranicza w żaden sposób możliwości, jakie daje ten motyw. Program prowadzi użytkownika przez kolejne etapy budowy strony, dzięki czemu cały proces jest łatwy i dobrze zorganizowany. Strony tworzone w Divi są szybkie, co jest niewątpliwą zaletą tego rozwiązania. Warto jeszcze wspomnieć o jednej – chyba najważniejszej funkcjonalności tego rozwiązania. Divi pozwala na wizualne tworzenie wyglądu dla poszczególnych elementów templatki- Dzięki Divi przeprowadzisz kompleksową budowę strony.

Elementor – prostota i łatwość obsługi

Elementor to obecnie wtyczka, którą wybiera coraz większa ilość twórców stron. Sama wtyczka nie jest droga, a posiada też w pełni funkcjonalną, choć mocno okrojoną darmową wersję. W wersji pro, użytkownik znajdzie dwukrotnie więcej użytecznych widżetów. Narzędzie, jakim jest Elementor pozwala również na znaczną ingerencję w stylizację strony.

Visual Composer – duże możliwości za niewielką cenę

Pierwszą rzeczą, jaka przyciąga uwagę w przypadku Visual Composera jest jego relatywnie niewielka cena. Płatną wersję można uzyskać za jedyne 34 dolary, co przy możliwościach tej wtyczki jest mocno konkurencyjną ceną. Za dodatkową opłatą można uzyskać ogromną ilość dodatków do tej wtyczki, dzięki czemu posiada ona praktycznie nieograniczone możliwości. Jej wadą jest natomiast duża ilość generowanego kodu, co według wielu użytkowników może wpływać na spowolnienie działania strony.

Beaver Builder – popularne i skuteczne rozwiązanie

Ta bardzo popularna wtyczka dostępna jest zarówno w wersji płatnej, jak i darmowej, aczkolwiek twórcy stron skorzystają raczej wyłącznie na tej pierwszej. Ograniczenia wersji próbnej raczej uniemożliwiają używanie jej na dłuższą metę. Zaletą jest tu przede wszystkim przejrzystość interfejsu, co znacznie ułatwia korzystanie z narzędzia. Daje ona bardzo duże możliwości na polu tworzenia i zmieniania stylizacji budowanych stron. Podobnie jak w przypadku wspomnianego na początku Elementora, czystość kodu, jaka pozostaje po deinstalacji Beaver Buildera nie pozostawia wiele do życzenia.

Thrive Architect – możliwości i łatwość obsługi

Ta wtyczka dostępna jest wyłącznie w wersji płatnej, a do tego za niebagatelną kwotę 67 dolarów. Możliwości, jakie daje jednak w pełni rekompensują wydatek i przyczyniają się do tego, że wielu twórców wybiera właśnie ten page builder. Thrive Architect został zaprojektowany głównie do tworzenia landing page i tutaj sprawdza się najlepiej. Wtyczka charakteryzuje się ogromnymi możliwościami w kwestii wyboru stylizacji tworzonej strony.

Darmowa dostawa

Produkt do pobrania bezpośrednio ze strony WPhocus.com

Natychmiastowe dostarczenie

Po zaksięgowaniu płatności produkt gotowy do pobrania

Faktura VAT

Wystawiana automatycznie po zaksięgowaniu płatności.

Aktualizacje

Każdą wtyczkę lub motyw należy ręcznie zaktualizować.

Wolne oprogramowanie

Produkty dostępne w sklepie zostały wydane na licencji GNU GPL.