Teksty na strony internetowe – copywriting z Lublina

Masz już stronę i potrzebujesz optymalizacji treści? A może szukasz copywritera do pisania nowych tekstów? Tworzymy unikalne treści content marketingowe / SEO na strony internetowe, które pomogą Ci zaistnieć w sieci!

promocje wphocus

Jak działają teksty?

Copywriting i teksty, które sprzedają!

Dodaj do swojej strony internetowej teksty przygotowane przez naszych specjalistów z dziedziny SEO i contentu.  Zwiększ swoją sprzedaż tekstami, które po prostu sprzedają. Zdobądź uznanie klientów i wypromuj swoją markę!

1

swoboda wordpress

Skuteczne treści

Zamów u nas treści, które będą skutecznie oddziaływać na Twoją grupę odbiorców. Treści na strony internetowe, blogi, sklepy online – ugruntuj swoją markę i pozycję w Google.

2

wordpress edycja

Zwiększ swoją sprzedaż - copywriter SEO / content marketing

Zachęć klientów do działania ciekawym tekstem na stronie. Nasze techniki pisania tekstów sprzedażowych pomogą Ci uzyskać najlepsze wyniki!

3

wsparcie wordpress

Copywriterzy i teksty przyjazne klientom

Wszystkie nasze teksty są budowane w oparciu o mocny brief z myślą o starannym doprecyzowaniu tego, na czym zależy naszym klientom. Obsługa treści, konstruktywna wymiana opinii i nowoczesne pomysły. Obsługa klienta jest u nas na najwyższym poziomie!

Wpłyń na swoich klientów tekstem na swojej stronie

Dostosujemy tekst na stronie do Twoich odbiorców i działalności. Zadbamy o copywriting SEO i merytoryczną treść.

Czy to działa?

Zamów teksty na strony www i sklepy internetowe!

Dobry tekst działa i przyciąga nowych klientów, a do tego podwyższa Twoje rankingi w wyszukiwarce Google! Zadbamy o każdy szczegół i zaprojektujemy dla Ciebie odpowiednie treści. Zwiększ zysk ze swojej strony internetowej z nami!

4

strona internetowa

Podstawa tworzenia treści

✅briefingi
✅wywiady
✅pętle korekcyjne
✅poznanie profilu klientów sklepu
✅analiza potencjału treści
✅analiza SEO tekstu

5

usluga strona internetowa

Usługi dodatkowe:

✅linkowanie wewnątrz treści
✅analiza nagłówków
✅modyfikacja treści na stronie
✅tworzenie Meta Tytułów i Meta Opisów
✅audyt treści w narzędziach SEO i content copy.

6

wphocus strony internetowe

Zalety naszu usług:

✅Jakościowe teksty w dobrej cenie
✅Masz wpływ na swoje treści
✅Szybki czas realizacji
✅Analizowanie słów kluczowych i potencjału tekstu
✅Optymalizacja tekstów na Twojej stronie
✅Masz stały dostęp do śledzenia postępów prac

Generuj więcej sprzedaży na swoim sklepie online z odpowiednimi tekstami

Generuj więcej ruchu na stronie, zamówień i zdobywaj zaufanie klientów.

szablony motywy wordpress

Opracowanie kategorii na sklepie

.

wordpress wtyczki

Opisy produktów, które sprzedają

marketing woocommerce

Merytoryczna treść

.

produkty woocommerce

Teksty pisane pod SEO

Skontaktuj się z naszymi copywriterami już teraz!

 1. Wypełnij formularz kontaktowy
 2. Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o Twoich tekstach i o tym, czego oczekujesz od treści
 3. Zaproponujemy Ci ciekawe rozwiązania i przedyskutujemy zlecenie
 4. Damy Ci czas na podjęcie decyzji czy chcesz z nami współpracować.

9 + 8 =

Zleć napisanie tekstów na stronę www! Twój copywriter do tekstów internetowych z Lublina

W zaledwie kilku krokach do idealnego tekstu internetowego? Brzmi utopijnie? WPHOCUS pomoże Ci w stworzeniu dobrych tekstów na stronę internetową, aby Twoja witryna wyróżniała się na tle konkurencji. Czemu tworzenie tekstów z WPHOCUS Lublin? Każda firma potrzebuje tekstu i contentu dla całej witrynycopywritera. A jednak odpowiedzialność za to jest często przesuwana tam i z powrotem na różne działy i osoby.

Czasami marketing pisze teksty… ale często także poszczególne działy specjalistyczne pomiędzy wyprzedażami. Freelancerzy są również często proszeni o napisanie tekstów na stronę główną…

Efekt – teksty na stronie nie spełniają wymagań. Mianowicie wymagania użytkownika i wyszukiwarek. Jeśli chodzi o policzalne wyniki, oznacza to, że teksty na stronie nie są spójne i dobrze pozycjonowane w Google i prowadzą do niewielkiej liczby konwersji.

U nas znajdziesz coś więcej niż copywriting i podstawy tworzenia treści.

Pisanie tekstów na Twoją stronę – copywriter z Lublina – pisanie tekstów.

Nie zanudzamy swoich czytelników. Staramy się wejść w temat w ekscytujący sposób, ale tak, by trzymać w napięciu, jak to tylko możliwe. Dłuższe teksty zwykle pozwalają czytelnikowi wędrować po stronie – albo zaciekawią czytelnika, albo ostatecznie ją porzuci. Wiemy, w jakim miejscu tekstu podać wiadomości i informacje, których czytelnik nie mógł znaleźć na żadnej innej stronie.

Copywriting jak zacząć? Zacznij z nami!

Jeśli tekst oferuje czytelnikowi pewną wartość dodaną, której inne teksty nie mogłyby zapewnić, to trafiłeś w dziesiątkę. Dlatego wybierz nas i czytaj dalej co możemy Ci zaproponować!

Sprawdź nas – tworzenie tekstów Lublin i to, w jaki sposób wpłynie to na Twoją witrynę!

Zlecaj pisanie tekstów na stronie przez profesjonalistów – copywriter z Lublina

Jeśli Twoim celem jest umieszczenie Twojej witryny internetowej w Google w TOP 3 za pomocą tekstu (copywriting SEO) to znalazłeś odpowiednią firmę do współpracy. Używamy ważnych słów kluczowych (kluczowych terminów, które są często wyszukiwane) we wszystkich nagłówkach. W przypadku wyszukiwarek takich jak Google, nagłówki dostarczają ważnej wskazówki, o czym jest tekst. Istnieje również wiele badań dotyczących nagłówków, o których należy przynajmniej wspomnieć:

 • Czytelnicy zwykle rejestrują tylko pierwsze 3 i ostatnie 3 słowa nagłówka;
 • Przymiotniki budzą emocje i zwiększają bodziec do kliknięcia;
 • Nagłówki o numerach nieparzystych uzyskują o 20% więcej kliknięć niż nagłówki o numerach parzystych;
 • Nagłówki zawierające pytanie przyciągają więcej uwagi.

A jest ich znacznie więcej. Bo nie bez powodu znane gazety codzienne zatrudniają copywriterów, którzy zajmują się tylko redagowaniem nagłówków. Nagłówek powinien zawsze wyróżniać się i przyciągać uwagę!

Profesjonalny copywriter SEO – zachęcamy Twoich klientów i przekonujemy wyszukiwarki

Teksty na stronach internetowych mają dwa zadania – inspirować ludzi i zachęcać do kupna Twoich produktów lub usług i przekonywać wyszukiwarki.

Niezależnie od tego, czy jest to nowa strona internetowa, czy istnieje już od jakiegoś czasu lub, czy jest ponownie uruchamiana. Aby przyciągnąć odwiedzających, oprócz przejrzystego i zwięzłego projektu, potrzebne jest przede wszystkim jedno – dobre i trafne teksty copywriter SEO.

Tworzenie tekstów Lublin po polsku

Odwiedzający w ciągu kilku sekund decydują, czy chcą kontynuować czytanie, czy opuścić witrynę. Powitanie na stronie startowej, takie jak „Witamy na mojej stronie”, już nie wystarcza. Klient chce dowiedzieć się wszystkiego, co ważne na stronie głównej i uzyskać zadowalające informacje.

Pisanie dobrych tekstów na stronę internetową – gdyby to było takie proste…

Dobre teksty na stronie nie pojawiają się znikąd. Oprócz fachowej wiedzy technicznej na piśmie, do współpracy różnych branż i działów wymagane są dobre procesy (briefingi, wywiady, pętle korekcyjne), a przede wszystkim konstruktywna kultura komunikacji.

Tworzenie tekstów – jak zrobić to dobrze? Zrób to z WPHOCUS

Zewnętrzni copywriterzy również mogą osiągnąć głębię techniczną. Na przykład, jeśli zasadniczo specjalizują się w określonym temacie (co rzadko się zdarza). Lub jeśli pracują regularnie dla klienta. Jednak agencje copywriterskie, takie jak my – pisanie tekstów na strony www, agencja copyweiterska Lublin WPHOCUS – zrzeszają odpowiednich copywriterów i dobiera ich do klienta, by tekst był napisany perfekcyjnie merytorycznie – dla człowieka i SEO – dla algorytmu Google.

Co konkretnie osiągają udane teksty na strony internetowe?

W wielu firmach wartość tekstów na stronach internetowych nie jest tak naprawdę mierzona. Prowadzi to do dyskusji na temat ogólnych ocen całej witryny.

Z naszego punktu widzenia sukces treści, a tym samym tekstu na stronie, musi być zawsze mierzony. Podstawą do tego jest indywidualna podstrona (URL). Wskaźniki to:

 • Ranking Google pojedynczego adresu URL;
 • CTR/kliknięcia pojedynczego adresu URL;
 • Ruch z jednego adresu URL;
 • Konwersje pojedynczego adresu URL (np. leady);
 • Czas przebywania na jednym adresie URL.

Takie dane mogą posłużyć do oceny, czy tekst na stronie jest naprawdę dobry, tj. czy przynosi konkretne rezultaty, które przyczyniają się do realizacji celów marketingowych firmy, takich jak generowanie większego zasięgu dzięki tekstom, widoczności czy sprzedaży dzięki SEO copywriting.

Różne adresy URL generują różny ruch w witrynie. Każdy tekst na poszczególnej podstronie opiera się na badaniu słów kluczowych, ale także na profesjonalnym badaniu i opracowaniu tematu.

Poziom tekstu strony internetowej

Poziom tekstu na stronie internetowej można rozłożyć również na poszczególne składowe:

Copywriting

Landing pages z dobrym nagłówkiem, korzyściami produktu w celu zachęcenia do zakupu. To jest świat copywritingu. Chodzi o argumenty reklamowe – i jeśli to możliwe bez typowych fraz, które można znaleźć w każdej broszurze reklamowej – unikalność.

Pisanie dziennikarskie

Jeśli chodzi o artykuły z poradami, wymagany jest wyraźnie trzeźwy styl. Bardzo zbliżone są do tego dziennikarskie formy prezentacji, takie jak reportaże. Argumenty reklamowe znajdują się – przynajmniej w rdzeniu tekstu – w tle.

Techniczne pisanie

Pismo techniczne dotyczy faktycznej treści, a nie kryteriów formalnych. W firmach takie kompetencje posiadają poszczególne działy: sprzedaż, wsparcie i marketing. Jeśli nie, osoba odpowiedzialna za tekst potrzebuje odpowiedniego przygotowania.

Pisanie UX

Jak opisujesz poszczególne przyciski na stronie? Notatki do biuletynu lub mniejsze akapity tekstu? Chodzi o mikro tekst na stronie, który również ma wiele wspólnego z CMS. Do systemu i projektu należy również wpisać tekst. Powstaje pytanie, czy robi to menedżer treści, copywriter SEO, czy osoba odpowiedzialna za tekst?

Pisanie semantyczne

Pisanie semantyczne to poddyscyplina w SEO treści. Chodzi o zrozumienie, dlaczego Google umieszcza określone wyniki wyszukiwania na górze. Jaka jest struktura i sformułowanie tekstów. Jak algorytm rozpoznaje i rejestruje jakość.

A słowa kluczowe?

Z naszego punktu widzenia spełnienie wymogu słów kluczowych dla tekstów oznacza przede wszystkim znajomość słów kluczowych i zastanowienie się nad intencją wyszukiwania za nimi. W tekście należy gładko wsunąć odpowiedź w treść, która uwzględnia słowa kluczowe, a jednocześnie jest zawsze czytelna i wysokiej jakości.

Teksty na strony internetowe i sklepy online – dlaczego sami freelancerzy nie są rozwiązaniem?

Czy wystarczy zlecić na zewnątrz teksty na strony internetowe i wszelkie działania content marketingowe jednemu frelancerowi – copywriterowi SEO lub content marketing – z Lublina lub innego zakątka Polski czy świata? Nasze doświadczenie pokazuje, że wiele takich projektów utknie w miejscu.

Musi być też ktoś odpowiedzialny za treść strony wewnętrznie. Albo menedżerowie ds. content marketingu, menedżerowie marketingu internetowego, albo ogólnie specjaliści ds. copywriter SEO / marketingu i PR, którzy wszystko sprawdzą, kontrolują i otrzymują na to odpowiedni budżet czasu.

Dlatego wybranie nas jest najlepszym rozwiązaniem!

Zleć napisanie tekstów na stronie – agencja tekstowa copywriter z Lublina

Jednym z fundamentów współczesnego biznesu są wysokiej jakości treści umieszczane w różnych kanałach w sieci. Skuteczny content marketing to jednak zadanie niełatwe i wymagające sporych nakładów czasu. Jednak jak lepiej sprzedawać w Internecie, by biznes stał się o wiele bardziej opłacalny? Mamy odpowiednie kompetencje, zaufanie i sympatię klientów. Budujemy linki do stron produktów i/lub tworzymy ciekawe reklamy obok pisania głównego tekstu na Twoje strony www, blogi, sklepy online i inne witryny. Twoje działania reklamowe staną się o wiele skuteczniejsze.

Jeśli nie możesz wymyślić tekstu, który Cię uszczęśliwi (i przy okazji zwiększy Twoją sprzedaż, konwersję, ruch na stronie) napisz do nas. A jeśli po prostu nie jesteś pewien, jak dobre są teksty na Twojej stronie biznesowej, nasza agencja copywriting Lublin, zapyta Cię tylko skąd to zwątpienie i rozwieje wszelkie niewiadome!

Zawężenie potencjalnego grona klientów – jeden z wielkich błędów strategii content marketingowej

Do podstawowych błędów, które często zaniżają znacząco sprzedaż produktów i usług, jest kierowanie treści jedynie do osób, które już niemal są chętne je kupić. Wielu firmom wydaje się to bardzo logiczne, a efekt takich działań jest szybki.

W takim przypadku treść składa się po prostu z od razu sformułowanej oferty. Pomijany jest tu często etap uświadamiania potencjalnym klientom natury ich problemów, a w ramach takiej strategii tworzy się zazwyczaj teksty, których jedynym celem jest szybka finalizacja sprzedaży.

Ta strategia działa w przypadku osób posiadających palący problem i jednocześnie bardziej świadomych istniejących sposobów jego rozwiązania. Te osoby często są gotowe już od razu dokonać zakupu, gdyż doskonale wiedzą, czego im potrzeba. Dobrej jakości treść zachęci je do zakupu, ale stosując taką strategię, sprawisz, że Twój produkt kupi może 1-2% osób, które zapoznają się z Twoimi treściami.

Drugim rodzajem strategii, nieco bardziej skutecznym, jest tak zwany we współczesnym marketingu reframing. Sprowadza się ona do tego, że również tworzone są tu treści, które są bezpośrednią, natychmiastową ofertą. Ich dopełnieniem jest wtedy content, który ma być bezpośrednią odpowiedzią na obiekcje grupy docelowej, starając się jak najskuteczniej z nimi rozprawić, prezentując cechy produktu i sposoby, w jakie rozwiązuje on problem.

To jednak trochę za mało i chociaż sprzedaż będzie w tym wypadku lepsza, to taka strategia content marketingowa nadal nie przyniesie efektów, jakie mógłbyś osiągnąć, mając do niej inne, najbardziej zaawansowane podejście.

To określane jest jako pre-framing i obejmuje ono dokładne badanie grupy docelowej i jej potrzeb mające miejsce często na długo przed tym, zanim zacznie być tworzona treść. Analiza grupy docelowej składa się tu z dokładnego przyjrzenia się jej:

 • palącym problemom – tym, co nie daje jej spokoju i wywołuje szczególny dyskomfort;
 • obiekcjom – tym, co może powstrzymać ją przed zakupem Twojego produktu lub usługi;
 • pragnieniom – nie możesz ich utożsamiać z długofalowymi celami, gdyż za pragnieniami kryje się zawsze ostateczny cel, Święty Graal Twojego potencjalnego klienta;
 • ostatecznym celom – jest to prawdziwy powód zakupu produktu, z którego Twoja grupa docelowa sama może nie do końca zdawać sobie sprawę;
 • systemowi przekonań i wartości – ten element jest często pomijany przy badaniach docelowych, a gra on olbrzymią rolę w sprzedaży;
 • językowi – tu musisz zbadać słowa i frazy, jakimi potencjalni klienci określają Twój produkt i usługę, a te potrafią być zupełnie inne, niż Ci się wydaje.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak lepiej sprzedawać w Internecie, musisz wiedzieć jak najwięcej o swojej grupie docelowej. Jej analiza potrafi być żmudna, jednak Internet oferuje dziś niezliczoną ilość narzędzi, które możesz do tego wykorzystać. Część z nich jest bezpłatna, lecz za inne będziesz musiał zapłacić. Będzie to jednak wydatek zupełnie uzasadniony, który zwróci się wielokrotnie.

Content marketing a formuła BAB

Jeżeli chcesz zastosować trzeci, najbardziej zaawansowany rodzaj strategii content marketingowej, zastosować musisz formułę BAB, która składa się z trzech elementów, odnosząc się w treściach do tego:

 • Co było PRZED (Before)? Na tym etapie tworzysz treści mówiące o ich obecnym życiu, o ich problemach i ich negatywnym wpływie na obecną sytuację.
 • Co może być PO (After)? Treści należące do tej kategorii mają pokazać, jak bardzo może poprawić się jakość ich życia, gdy problem zniknie.
 • Etap PRZEJŚCIA (Bridge). To tutaj uświadamiasz im, jak problem może być zlikwidowany, wprowadzając ich w świat Twoich produktów i usług.

Formuła BAB to rozwiązanie, dzięki któremu możesz uprawiać bardzo skuteczny content marketing, jeżeli umiejętnie przeprowadzisz potencjalnego klienta przez każdy etap w odpowiedniej kolejności.

Często popełnianym błędem jest tu strategia content marketingowa, w której najpierw zapoznaje się grupę docelową z jej obecną sytuacją, prezentując następnie dokładnie produkt, a dopiero na samym końcu pokazując, jak jej życie może stać się dzięki niemu lepsze.

Tymczasem kolejność powinna zostać odwrócona, gdyż tylko wtedy skuteczna sprzedaż w Internecie dojdzie do skutku. Najpierw musisz zaprezentować grupie docelowej jej obecną sytuację , uświadomić, jak ciężkie jest jej życie bez tego, co oferujesz. Nie możesz wspominać na tym etapie o rozwiązaniu.

Nasil jej ból , uczyń go bardziej palącym, a następnie dosłownie popchnij ich w kierunku treści, które zbudują w ich umysłach żywy obraz tego, jak wspaniałe może być ich życie, gdy problem zniknie – również nie prezentując dokładnego jego rozwiązania. Niech uruchomią wyobraźnię i zanurzą się w tym idealnym dla nich świecie, który może być ich rzeczywistością.

To od takich treści poprowadź ich do tego, co łączy te dwa etapy – Twojego produktu. To tu zaprezentuj im go, jak najlepiej potrafisz, wymień jego korzyści i cechy, odnieś się do obiekcji i systemu wartości i przekonań. Pokaż dokładnie sposób, w jaki problem grupy docelowej może zostać rozwiązany i to, w jakich etapach to nastąpi.

Jeżeli przy tym podkreślisz Twoją unikalność, wskazując na elementy, które w sposób pozytywny wyróżniają Cię od konkurencji, to ich podróż po Twoich treściach z bardzo dużym prawdopodobieństwem zakończy się kupnem przez nich produktu, albo przynajmniej odesłaniem przez nich do Twoich treści innych osób, co do których wiedzą, że posiadają one podobne problemy i cele.

Stosując taką strategię, napędzisz znacząco swoją sprzedaż. To fakt, że wdrożenie jej w życie zajmuje wiele czasu i wymaga pewnych nakładów finansowych. Biznes jest jednak po to, by inwestować w niego czas i pieniądze, co w następstwie ma doprowadzić do więcej niż satysfakcjonujących efektów.

Jeżeli zaczniesz wdrażać taką strategię już dziś, wyprzedzisz wiele firm, które odą na skróty przy tworzeniu kampanii content marketingowej, nie wspominając już o tych, które w ogóle nie inwestują w content marketing, mając nadzieję na to, że ich produkty same się sprzedadzą.

 

Darmowa dostawa

Produkt do pobrania bezpośrednio ze strony WPhocus.com

Natychmiastowe dostarczenie

Po zaksięgowaniu płatności produkt gotowy do pobrania

Faktura VAT

Wystawiana automatycznie po zaksięgowaniu płatności.

Wolne oprogramowanie

Produkty dostępne w sklepie zostały wydane na licencji GNU GPL.