Dobra strona internetu zaczyna się w mieście Lublin

Wynajęcie wphocus do stworzenia strony internetowej zdejmuje z Państwa techniczne aspekty powstawania strony www, platformy kursowej lub sklepu online. Wykonamy wszystkie kroki służące stworzeniu skutecznej witryny internetowej. Tak, by uzyskać jak największy zwrot z inwestycji. Gotowy na skuteczne strony internetowe? Zaczynajmy! 

promocje wphocus

3000+ Zamówień

Liczba z której jesteśmy dumni.

2000+ Klientów

Współpracujących z wphocus.com

5 lat na rynku

Solidny partner w internecie.

Skuteczne strony internetowe powstają w Lublinie

Pakiet zalet nakierowany na sukces w internecie. 

Potrzebujesz strony internetowej?

Zadzwoń: 794-660-320

Zadbamy o wszystkie aspekty wpływające na skuteczność strony w internecie. WordPress i WooCommerce nie ma przed nami tajemnic. Dzięki czemu tworzenie skutecznych stron internetowych jest dla nas normą.

1

swoboda wordpress

Pakiety zalet

W wphocus.com Istnieją trzy główne pakiety dla Firm. To jaki pakiet wybierzesz będzie miało wpływ na to jak szybko strona zacznie zarabiać na siebie.

2

wordpress edycja

Transparentność

Poznaj pakiet zalet przygotowany specjalnie dla Ciebie przez wphocus.com  

3

wsparcie wordpress

Wsparcie na każdym etapie funkcjonowania strony internetowej.

Od momentu projektowania do małych jak i dużych zmian na działającej stronie internetowej.

Strona ineternetowa musi być widoczna, by pozyskiwać klientów.

Pakiet zalet nakierowany na sukces w internecie. 

Jak to działa?

Zamów pakiet zalet od Lubelskiej firmy!

Zadbamy o wszystkie aspekty wpływające na skuteczność strony w internecie. WordPress i WooCommerce nie ma przed nami tajemnic. Dzięki czemu tworzenie skutecznych stron internetowych jest dla nas normą.

4

strona internetowa

Podstawa strony internetowej

✅ Projekt strony internetowej przygotowany pod twój biznes.
✅ Umieszczenie grafik na stronie internetowej.
✅ Umieszczenie treści + jej optymalizacja pod wyszukiwarki lub napisanie treści. (min.300 słów na stronę)
✅ Przygotowanie formularza kontaktowego.
✅ Analiza potencjału strony internetowej
✅ Dobór słów kluczowych oraz raport dotyczący ilości wyszukiwań w google
✅ Analiza seo głównych trzech konkurentów

5

usluga strona internetowa

Usługi dodatkowe

✅ Instalacja certyfikatu SSL.
✅ Plugin ułatwiający optymalizację strony pod wyszukiwarkę Google
✅ Autorski plugin do optymalizacji szybkości strony. 
✅ Optymalizacja nagłówków w treści pod wyszukiwarkę Google.
✅ Dodanie Meta tytułów i Meta opisów dla podstron.
✅ Dodanie atrybutów ALT do obrazków.
✅ Optymalizacja plików z obrazami do WEBP (format przyjazny wyszukiwarce)
✅ Integracja strony z usługą google analytics.
✅ Uruchomienie usługi google search console

6

wphocus strony internetowe

Pakiet zalet to:

✅ Najlepszy stosunek ceny do jakości

✅ Szybki zwrot z inwestycji

✅ Nowoczesny projekt

✅ Możliwość samodzielnej edycji strony

✅ Szybki czas realizacji

✅ Analiza słów kluczowych

✅ Optymalizacja treści

✅ Strona internetowa przygotowana pod pozycjonowanie

Sprawimy, że to o Twojej stronie www będą mówić w internecie.

Połącz pakiet zalet z dodatkowymi pakietami korzyści wpływającymi na sukces w internecie.

JAK SKORZYSTAĆ Z PAKIETU ZALET? 

  1. Wypełnij formularz kontaktowy
  2. Przeprowadzimy niezobowiązującą rozmowę. (Pozyskamy informacje o Twojej firmie.)
  3. Przedstawimy pakiet zalet. ( Dostosowany indywidualnie do klienta.)
  4. Podejmij decyzję dotyczącą współpracy.

7 + 8 =

Jeśli prowadzisz lokalną firmę w Lublinie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że masz już ugruntowaną obecność na rynku. Jednak zapewne chcesz ugruntować pozycję także w Internecie. Skorzystanie z naszej firmy projektującej strony www to tylko pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu na rynku. W większości przypadków strona internetowa jest to pierwsze miejsce, które odwiedzają potencjalni klienci. Niestety, większość stron internetowych firm z Lublina nie jest tworzona z myślą o realizacji celu. Z tego powodu powstała nasza oferta dotycząca tworzenia skutecznych stron internetowych.

Twoja strona internetowa jest kluczową częścią firmy

Wyobraź sobie, że spotykasz się jeden na jeden z potencjalnym klientem w swoim biurze w Lublinie, prawdopodobnie przygotowałbyś się na spotkanie z bardzo dobrze zdefiniowanym celem. Chciałbyś zarobić pieniądze, sprzedając swój produkt lub usługę?

Z tego powodu zmieniliśmy całkowicie proces budowania stron internetowych, by ten stał się bardziej ukierunkowany na klientów czy kontrahentów, zamiast budować strony www ukierunkowane na prezentacje firmy. Twoich klientów nie interesuje piękna historia firmy czy też informacje o zespole sprzedażowym. Twoi klienci oczekują rozwiązania problemu. Kiedy dostarczymy stronę internetową przygotowaną do sprzedaży Twoich usług czy produktów, zaczniesz przyciągać więcej potencjalnych klientów i generować większy zysk.

Skuteczne strony internetowe

Chociaż proces tworzenia strony internetowej oferowany przez Wphocus może być sprzeczny z tym, co obecnie znane jest na Lubelskim rynku projektowania stron internetowych. To właśnie filozofia „content first od wphocus” jest czymś, co powinieneś rozważyć podczas zlecania realizacji strony internetowej.

Filozofia „Content first od wphocus” oznacza to, że zanim poświęcisz choćby jedną minutę na dyskusję nad wyglądem i układem swojej nowej strony internetowej. To Wphocus przygotuje treści na stronę internetową, według których będzie w późniejszym czasie ustalana dalsza część projektu. Oznacza to, że 100%  treści na stronę internetową jest gotowe do użycia, przed przygotowaniem projektu witryny www. Wbrew temu, w co możesz usłyszeć od innych firm w Lublinie, to treść na Twojej stronie jest ważniejsza niż sam projekt strony internetowej.

Odpowiednio zoptymalizowana treść ma wyjątkową zdolność do samodzielnego pozycjonowania i sprzedaży. Nie ma znaczenia, czy sprzedajesz usługi prawnicze czy wymyślny produkt. Przy odpowiedniej treści wystarczy białe tło, ciemny tekst i jeden przycisk wzywający do zakupu. Pamiętaj, piękny projekt strony internetowej bez tekstu jest po prostu piękny. Nigdy niczego nie sprzeda.

Proces projektowania strony internetowej

Pierwszym krokiem do stworzenia skutecznej strony internetowej jest zrozumienie, kim są Twoi klienci. Im więcej szczegółów poznamy na pierwszej rozmowie, tym łatwiejszy i szybszy będzie ten proces. Chcemy dowiedzieć się wystarczająco dużo o Twoim idealnym kliencie, aby powstała treść, która przemawia bezpośrednio do niego, tak jakbyście stali w tym samym pokoju razem. Strona internetowa musi przemawiać do osób, tak jakbyś prowadził rozmowę w cztery oczy. W ten sposób skuteczność i szansa na zdobycie uwagi jest dużo wyższa.

Najbardziej wiarygodnym źródłem dotyczącym Twoich klientów są informacje uzyskane bezpośrednio od obecnych klientów za pomocą ankiety lub osobistej rozmowy. Jeśli te metody nie są łatwo dostępne, może się to sprowadzić do prostych badań i szacunków opartych o historię zamówień.

Co ważne idealny klient może się stale zmieniać, z tego powodu Twoja strona internetowa musi być dynamiczna i ciągle udoskonalana. Nigdy nie zakładaj, że posiadasz wszystkie potrzebne informacje, by stworzyć idealną stronę www. Wystarczy poświęcić pięć minut na sprawdzenie stron www konkurencji. Zapewne zauważysz, że w większości przypadków strony internetowe lublin, będą bardziej zainteresowane opowiedzeniem o firmie niż sprzedażą produktów.

Proces budowania strony internetowej w Lublinie zaczynamy od określenia poznania Twoich klientów, następnie przechodzimy do poznania ich potrzeb oraz rozpoznania problemów. Mówiąc wprost, jeśli nie wiemy kim są i czego potrzebują Twoi klienci, jak możemy stworzyć skuteczną stronę? Odkrywając i rozumiejąc problemy z jakimi borykają się Twoi klienci będziemy mogli z dużym prawdopodobieństwem przedstawić odpowiednie rozwiązanie w postaci skutecznej strony internetowej.

Twoja strona internetowa, będzie skupiona na rozwiązaniach jakie dostarczasz!

Najczęściej to właśnie rozwiązania problemów są powodem, dla którego Twoi klienci zdecydują się na współpracę z Tobą. To wokół tej informacji będziemy budować centrum uwagi na Twojej stronie www, ponieważ to właśnie ta informacja jest kluczowa i ważniejsza niż wszystko inne. Jeśli wspólnie dostosujemy tę cześć część witryny internetowej, będziesz o krok przed większością konkurencji.

Układ i struktura witryny w oparciu o wcześniejsze informacje jakie uzyskaliśmy, powinny być jednym z najłatwiejszych elementów całego procesu budowania strony internetowej. Nie komplikujemy tego procesu bardziej, niż jest to konieczne. Człowiek jest istotą nawykową i choć może to być kuszące, nie chcemy być zbyt kreatywny, jeśli chodzi o Twoją stronę internetową. Ponieważ zmyślne elementy mogą odwrócić uwagę od celu.

Strony internetowe Lublin

Strona internetowa nie jest opcją lecz koniecznością. Brak szybkiej strony www, z pewnością wpłynie na brak klientów. Strony www od naszej firmy zachęcają do zakupu produktów czy usług. Z tego powodu tak ważne jest stworzenie nowoczesnej, wydajnej i zoptymalizowana strony internetowej, która przyciągnie odwiedzających.

Zaprojektowanie strony www wymaga określonych umiejętności i dużej biegłości technicznej. Z tego powodu wphocus oferuje swoje doświadczenie, aby pomóc osiągnąć  klientom cele w Internecie. Jako wiodący dostawca oprogramowania do tworzenia stron internetowych z siedzibą w Lublinie, jesteśmy Twoim strategicznym partnerem w realizacji projektu internetowego. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć stronę internetową czy też sklep internetowy z systemem CMS WordPress możesz poprawić widoczność  czy zwiększyć sprzedaż w Internecie.

Witryna internetowa to darmowa reklama

Strony internetowe marki to miejsca które często są pomijane i które często bagatelizujemy. Nierzadko szukamy również innych sposobów reklamy – bardziej efektownych czy skuteczniejszych, ale to właśnie własna witryna internetowa jest najlepszym możliwym rozwiązaniem do promocji w internecie.

Pierwszym plusem prezentowania naszej marki na własnej stronie internetowej i reklamowania się poprzez nią w internecie jest nieskrępowane przedstawienie oferty firmy. Na naszej własnej stronie internetowej będziemy mogli dodawać tak dużo treści jak tylko będzie wymagała tego sytuacja. Będziemy mogli również publikować różne formy contentu, począwszy od treści pisanych, poprzez graficzne na wideo czy innych bardziej oryginalnych skończywszy.

Na wielu platformach społecznościowych czy w różnych miejscach w sieci jesteśmy bardzo często ograniczani ze względu na typ contentu, jego objętość czy wydźwięk. Na własnej stronie internetowej możemy przedstawić naszą ofertę w dokładny sposób i tym samym skutecznie zachęcić klienta, aby z niej skorzystał. Jest to bardzo ważny czynnik gdyż w dużym stopniu to właśnie prezentacja powoduje pozytywną i negatywną decyzję zakupową u potencjalnego klienta. Należy zatem dołożyć wszelkich starań, aby była ona jak najlepsza i jak najbardziej jakościowa, co z kolei możemy osiągnąć na naszej stronie internetowej. Potencjalni odbiorcy nie będą tak skorzy do podjęcia pozytywnej decyzji zakupowej jeśli nie otrzymają wszystkich informacji o produkcie czy o naszej marce. Często w innych miejscach w sieci lub przy pomocy samych reklam jest ją dość trudno wykonać, ponieważ jesteśmy ograniczani i musimy zaprezentować jedynie kilka najważniejszych faktów.

Strona internetowa to Twoja własność

Dużym plusem reklamowania się w internecie poprzez własną stronę internetową jest w to, że witryna jest naszą własnością. Miejscem tym zarządzamy samodzielnie i to my decydujemy w jaki sposób działa, jakie są reguły jej funkcjonowania, a także co publikujemy na witrynie. Jest to wbrew pozorom bardzo duża korzyść której często nie zauważamy i nie doceniamy. W porównaniu z innymi miejscami w sieci w których się promujemy, nie musimy obawiać się cenzury czy usunięcia treści reklamowych przez kogokolwiek. Na platformach internetowych czy w mediach społecznościowych możemy mieć do czynienia bardzo często z takimi sytuacjami, gdyż każde miejsce posiada odrębny regulamin. W niektórych miejscach w sieci nie można prezentować treści typowo reklamowych, a w innych miejscach regulaminy nie pozwalają na reklamę w takim zakresie w jakim chcielibyśmy ją opublikować. Bardzo często w sieci możemy mieć również do czynienia z błędami administratorów i niezasłużonymi blokadami konta czy contentu.

Posiadając własne strony www  i prowadząc je, nie ryzykujemy zatem zmarnowania czasu, sił a także środków finansowych, które przekażemy na reklamę. Z takimi stratami możemy mieć do czynienia jeśli włożymy sporo uwagi w promocję naszej marki, a następnie zostanie ona zablokowana. Inwestując również w content lub reklamę na naszej stronie internetowej mamy pewność, iż pozostanie ona na niej na zawsze i będzie przynosiła profity długofalowo. Nie będziemy musieli zatem uzupełniać usuwanych wpisów polecających czy publikować kolejnych artykułów sponsorowanych na kolejnych serwisach w zamian za opłatą. Możemy dla przykładku użyć hasła strony internetowe lublin, by przyciągnąć klientów zainteresowanych nową stroną www.

Aby mieć w pełni kontrolę nad naszą stroną internetową, powinniśmy samodzielnie wykupić hosting, a także projekt witryny,  czy też wgrać szablon WordPress na naszą instalajcę. wgrać go jako nasz szablon na naszym miejscu hostingowym. Korzystanie z różnego rodzaju systemów blogowych czy kreatorów witryn jest pośrednim rozwiązaniem i należy o tym pamiętać. Choć teoretycznie to my zarządzamy stroną internetową, nie jest ona naszą własnością w świetle prawa. W takiej sytuacji również możemy mieć do czynienia z nieprzewidzianymi negatywnymi sytuacjami, które sprawiają, iż nasza witryna zniknie. Może być to np. zgłoszenie witryny jako łamiącej zasady danego kreatora czy błędne ukarani naszej strony za coś czego nie zrobiliśmy w danym systemie blogowym. Rozwiązywanie problemu może być również długotrwałe i problematyczne, a także generować wiele strat wizerunkowych i finansowych.

Strona internetowa to łatwe pozyskiwanie klientów

Dużym plusem promowania się w internecie poprzez własną stronę internetową jest bez wątpienia możliwość jej pozycjonowania. Jest to dostosowanie strony internetowej do wyszukiwarki Google i wiele działań, które mają za zadanie podnieść wynik naszej strony internetowej w hierarchii wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie jest działaniem świadomym, które wykonuje się, aby być na jak najwyższych pozycjach pod konkretnymi hasłami tematycznymi w Google, co z kolei ma za zadanie zwiększyć popularność witryny i pozyskiwać ruch organiczny z sieci. Ogólnie pozycjonowanie jest możliwe do wykonywania w odniesieniu do każdej witryny niezależnie od jej wielkości, tematyki czy technologii wykonania.

Pozycjonowanie stron internetowych jest bardzo skutecznym sposobem pozyskiwania klientów, gdyż z Google w poszukiwaniu informacji korzysta przeważająca większość internautów. To właśnie tam kierujemy swoje pierwsze kroki jeśli chcemy odnaleźć daną markę, produkt czy firmę. Jeśli zatem będziemy posiadali naszą stronę internetową, będziemy mogli bardzo łatwo rozpocząć jej pozycjonowanie. Możemy robić to zarówno samodzielnie jak i zlecając tę pracę agencjom marketingowym i SEO. Możemy również przeznaczyć różne budżety na pozycjonowanie i promować się według własnych możliwości czy celu jaki chcemy osiągnąć.

Jeśli nasza witryna będzie znajdowała się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Google, będziemy mogli liczyć na samoistny napływ wielu nowych klientów. Plusem pozycjonowania strony www jest również fakt, iż wydając środki na taki typ promocji, inwestujemy w naszą stronę, a nie wydajemy je jednorazowo na reklamę. W porównaniu z wieloma innymi praktykami reklamowymi np. systemem reklamowym Facebook Ads czy kampanią influencer marketingową, wydając środki na pozycjonowanie, będą one przynosiły nam profity i wspomagały naszą stronę przez wiele lat. Oznacza to, iż koszty pozycjonowania będą regularnie spadały nawet jeśli zaprzestaniemy wydawania pieniędzy na pozycjonowanie, bo strona nadal będzie pozyskiwała ruch.

Porada: Posiadając już własną stronę internetową zdecydowanie warto ją pozycjonować. Powinniśmy robić to niezależnie od tego ile środków jesteśmy w stanie przeznaczyć, a także jak bardzo jesteśmy w stanie zaangażować się w ten proces. Pozycjonowanie z pewnością zwróci się, a mając jakościową witrynę będzie przebiegało bardzo sprawnie.

Ważnym plusem promowania się poprzez stronę internetową są również kwestie wizerunkowe. To jak wiemy ważne czynniki, a własna witryna ułatwia nam ich osiąganie. Obecnie marka która nie posiada strony internetowej jest odbierana bardzo negatywnie. Wobec niej mogą pojawić się nawet wątpliwości, co do istnienia czy jakości świadczonych usług. Z kolei jeśli posiadamy nowoczesną, estetyczną i funkcjonalną stronę internetową klienci będą odnosili wrażenie, że jeśli możemy zadbać o taki element z pewnością przykładamy równie wiele uwagi do realizacji zamówień.

Brak własnej strony internetowej świadczy zatem o niepodążaniu za najnowszymi technologiami oraz niebyciu na bieżąco z najnowszymi trendami. Stronę internetową możemy zatem wykorzystywać do budowania pozytywnego wizerunku, który bardzo trudno jest zbudować poprzez inne działania. Inwestując nawet kilkaset złotych w stworzenie nowoczesnej i estetycznej witryny będziemy mogli budować pozytywny odbiór naszej marki, profesjonalny wizerunek czy wizerunek lidera branżowego.

Osiągnij korzyści dzięki stronie internetowej

Strona internetowa to również najprostsza możliwa komunikacja z klientami i potencjalnymi kupującymi. Zdecydowanie najłatwiej jest przekazać adres strony internetowej osobom które skorzystały z naszej oferty lub szukają danego rozwiązania. Osoby takie, mogą po prostu wpisać adres w wyszukiwarkę i wejść na naszą witrynę. Przekazywanie odnośników do różnych kont społecznościowych czy miejsc w internecie nie jest zbyt dobrym pomysłem. Przede wszystkim osoby, którym przekazujemy takie adresy nie zawsze mają konto na danym portalu społecznościowym – nawet na Facebooku. Będą też często obawiały się wchodzić w nieznane linki, które kierują do tajemniczych serwisów.

Przekazując linki do naszej witryny istnieje największa szansa na to, że klienci wejdą na naszą stronę i dokładnie zapoznają się z jej ofertą. Im więcej wejść do naszego miejsca reklamowego w sieci odnotujemy tym naturalnie wyższy współczynnik zakupów. Zdecydowanie, warto stworzyć stronę internetową, nawet wizytówkową czy nie uaktualnianą regularnie, aby klienci mogli w ciągu kilku chwil poznać wszystkie szczegóły naszej oferty i zdecydować się na współpracę z nami.

Zaletą promowania się w internecie poprzez własną stronę internetową jest również możliwość osiągania kilku korzyści jednocześnie. Będą to zarówno kwestie wizerunkowe, jakie wymieniliśmy powyżej, ale też wymierne kwestie związane z pozyskiwaniem klientów. Tworzenie i pozycjonowanie strony internetowej to także elastyczny, ekonomiczny i efektywny sposób reklamy internetowej mający wiele zastosowań. Dzięki naszej stronie internetowej możemy również realizować różne cele związane zarówno z bezpośrednim zwiększeniem sprzedaży, budowaniem zasięgu czy renomy marki.

To wszystko sprawia, że posiadając jedną stronę internetową, możemy czerpać wiele korzyści z naszego serwisu. Prowadzenie jednej witryny będzie dużo łatwiejsze aniżeli koncentrowanie się na wielu platformach społecznościowych czy metodach promocji mających spełniać różne zadania. Dzięki temu będziemy mogli działać wydajniej, a także skuteczniej, gdyż poświęcając taki sam czas na pracę przy witrynie zyskamy jednocześnie wiele profitów z różnych płaszczyzn.

 

Zadzwoń: 794-660-320

Darmowa dostawa

Produkt do pobrania bezpośrednio ze strony WPhocus.com

Natychmiastowe dostarczenie

Po zaksięgowaniu płatności produkt gotowy do pobrania

Faktura VAT

Wystawiana automatycznie po zaksięgowaniu płatności.

Wolne oprogramowanie

Produkty dostępne w sklepie zostały wydane na licencji GNU GPL.