wlasny kupiony tekst na strone

Plusy kupowania contentu i publikowania go na własnej stronie internetowej

Posiadając własną witrynę internetową na WordPress, jednym z głównych pytań jakie pada gdy chcemy publikować na niej content jest to czy zakupić treści czy stworzyć je samodzielnie. Każde rozwiązanie ma swoje zalety i warto wybierać je w konkretnych przypadkach. Nad pytaniem tym, warto zastanowić się jak najwcześniej i jak najdokładniej, aby wyrobić efektywny proces publikowania na witrynie i czerpać z niego korzyści. Poniżej przedstawiamy wszystkie zalety kupowania treści z zewnętrznych źródeł i publikowania ich na naszej stronie internetowej. Podpowiadamy także, w jakiej sytuacji będzie to dobre rozwiązanie i kiedy wybrać właśnie taki styl publikowania.

Wygoda oraz komfort

Zlecając tworzenie treści, które będziemy publikować na naszej stronie internetowej to po pierwsze wygoda i komfort. Bardzo często prowadząc swoją witrynę internetową, mamy również inne obowiązki takie jak aktualizacje w WordPress szablony do najnowszych wersji czy też samego WordPress i WooCommerce, dodatkowo jeżeli nie jest to nasz jedyny jedyny projekt którym się opiekujemy możemy po prostu nie mieć czasu na tworzenie własnych treści. Zlecając napisanie treści lub pozyskując je z zewnętrznych źródeł nie musimy samodzielnie przeznaczać czasu na tworzenie contentu. Czasami zdarza się, że wykonanie bardziej zaawansowanych form treści jest pracochłonne i zabiera dużo czasu. Na rynku działa wielu copywriterów, grafików czy osób zajmujących się profesjonalnym tworzeniem treści. Nie będziemy mieli zatem problemu z odnalezieniem ich, a także zleceniem prac. Wszystkie treści otrzymamy po pewnym czasie gotowe do publikacji, a jedyne co będziemy musieli zrobić, to dodać treści na naszą stronę internetową.

Profesjonalizm tworzenia treści

Drugą zaletą zlecenia tworzenia treści na stronę jest profesjonalizm ich powstawania. Najczęściej tworzeniem treści zajmują się wyspecjalizowane osoby, które tworzą treści na co dzień i jest to ich zawód. Osoby takie są również kompetentne i potrafią tworzyć jakościowe oraz merytoryczne treści niezależnie od ich formy czy tematyki. Często samodzielnie jest nam trudno zaznajomić się z tematem tak dokładnie jak robią to osoby działające w danej branży na co dzień. Samodzielnie nie jesteśmy również specjalistami w kilku dziedzinach, a zatrudniając różnych copywriterów czy wykonawców, możemy pozyskiwać treści wysokojakościowe i wysokomerytoryczne z kilku dziedzin. Wszystkie treści są również dopracowane i przygotowane w odpowiedni sposób. W zdecydowanej większości przypadków zamówienie zatem wykonania treści u zewnętrznych dostawców będzie umożliwiało opublikowanie jakościowego contentu na naszej stronie niezależnie od tematyki. Jest to dość spory plus w czasach gdy Google bezwarunkowo stawia na jakość i premiuje długie, merytoryczne oraz wartościowe treści.

Duży wybór form contentu

Jednym z największych plusów, z jakimi mamy do czynienia gdy decydujemy się zamawiać content z zewnętrznych źródeł jest bardzo duży wybór jego form. Przeważnie tworząc samodzielnie treści, potrafimy jedynie pisać teksty lub tworzyć grafiki czy zajmować się obróbką wideo. Jeśli jednak zdecydujemy się na zamawianie treści, będziemy mogli zamawiać je u różnych dostawców, freelancerów czy w agencjach marketingowych. Dzięki temu będziemy mogli zamawiać różnorodne treści takie jak:

  • wpisy blogowe, teksty tematyczne, posty, e-booki, case study, raporty
  • zdjęcia, grafiki, infografiki, banery reklamowe
  • nagrania wideo, animacje, prezentacje, spoty reklamowe
  • audiobooki, nagrania audio, podcasty

Duży zakres różnorodnych form treści, który będziemy publikować na naszej stronie internetowej sprawia, że będzie on zarówno przyjaźniejszy dla użytkowników jak i pod kątem pozycjonowania strony. Zarówno żywe osoby oraz wyszukiwarka Google z pewnością docenią szeroki zakres treści i dobrze ocenią naszą witrynę. Korzystając zatem z zewnętrznych źródeł zamawiania treści będziemy mogli stać się z naszą stroną internetową atrakcyjniejsi zarówno dla wyszukiwarki jak i odbiorców.

Możliwość skupienia się na projekcie

Jeśli prowadzimy nasz serwis internetowy i nie znamy się na tworzeniu treści, bardzo dużym plusem zamawiania contentu jest możliwość skupienia się na prowadzeniu projektu. W takim wypadku samodzielnie próbując tworzyć treści, po prostu często marnujemy czas, wykorzystując go nieefektywnie. Znacznie lepiej jest skupić się na prowadzeniu projektu i uzyskaniu z tego dodatkowych profitów czy zarobku aniżeli tworzeniu treści, które nie będą merytoryczne czy w pełni profesjonalne. W takim wypadku zdecydowanie lepiej jest zarobić pewną sumę pieniędzy i przeznaczyć ją na zakup treści aniżeli samodzielnie nieefektywnie tracić czas na ich opracowywanie samemu.

Darmowa dostawa

Produkt do pobrania bezpośrednio ze strony WPhocus.com

Natychmiastowe dostarczenie

Po zaksięgowaniu płatności produkt gotowy do pobrania

Faktura VAT

Wystawiana automatycznie po zaksięgowaniu płatności.

Wolne oprogramowanie

Produkty dostępne w sklepie zostały wydane na licencji GNU GPL.