co publikowac na stronie internetowej

Oryginalne formy contentu – Sprawdź co publikować na stronie internetowej

Publikowanie treści na naszym WordPress i WooCommerce to również oryginalne formy contentu. Najczęściej nie zwracamy na nie uwagi, traktując je jako osobliwe formy treści, które nie do końca mogą się sprawdzić. W rzeczywistości w zdecydowanej większości przypadków publikowanie oryginalnych form contentu będzie przyciągało odbiorców do naszej strony, a także urozmaicało ją, co również jest wielkim pozytywem. Poniżej przedstawiamy ciekawe formy contentu, na które warto zwrócić uwagę i które warto przynajmniej od czasu do czasu publikować na naszej stronie internetowej czy sklepie WooCommerce.

Zdjęcia i filmiki 360 stopni

Pierwszym oryginalnym typem treści jakie możemy zamieszczać w naszym sklepie internetowym są materiały 360 stopni. Mogą być to zarówno zdjęcia jak i filmiki. Zdjęcia 360 stopni na pierwszy rzut oka są typowymi fotografiami, ale po najechaniu kursorem na nie można rozglądać się po nich dookoła. Na podobnej zasadzie działają nagrania 360 stopni, które podczas odtwarzania wideo umożliwiają rozglądanie się i przeżywanie nagrania z własnej unikalnej perspektywy. Materiały 360 stopni są niezwykle efektowne i widowiskowe. Z pewnością pomogą one przykuć uwagę klientów i wyróżnią Państwa sklep na tle konkurencji, a także pozwolą zatrzymać ich na naszej stronie internetowej. Są to dość rzadko używane formy contentu, poprzez które możemy jednak przekazywać informacje w niezwykle atrakcyjny sposób. Przydatną podpowiedzią jest publikowanie materiałów wideo 360 na YouTube, a także udostępnianie ich na naszej stronie internetowej, aby nie wgrywać ich bezpośrednio na nasz hosting. YouTube dysponuje znacznie lepszymi serwerami od nas, a my w ten sposób nie będziemy spowalniali naszej witryny.

Podcasty, audiobooki i materiały audio

Ciekawym rodzajem treści, które również możemy publikować na naszej stronie internetowej, są materiały audio. Możemy zaliczyć do nich zarówno podcasty, audiobooki czy nagrania audio z wydarzeń i spotkań. Jest to bardzo realny content, który posiada wielu zwolenników i który z pewnością również tak jak materiały 360 stopni przykuje uwagę wielu osób. Materiały tego typu nie są problematyczne w publikowaniu na naszej stronie internetowej, a możemy robić to bezpośrednio na niej. Przekazywanie wiedzy w taki sposób jest również dużo efektywniejsze, gdyż użytkownicy, mogą w tym samym czasie zapoznać się z dużo większą ilością informacji, aniżeli czytając nawet najlepszy jakościowo tekst. Przekazywanie danych w formie audio może dotyczyć praktycznie każdej tematyki i co ważne będzie zrozumiałe dla wszystkich osób nieco łatwiej niż zapoznawanie się z treściami pisanymi.

Wirtualny spacer

Ciekawą formą contentu, którą możemy publikować na naszej stronie internetowej, jest wirtualny spacer. Chyba każdy z nas kojarzy go z Google Maps, gdzie poszczególne firmy mające swoje wizytówki, mogą go dodawać i często posiadają go na swojej wizytówce. Jest to spacer złożony z wielu zdjęć 360 stopni, do których, możemy płynnie przechodzić i poruszać się pomiędzy nimi dzięki strzałkom. Spacer tego typu jest z pewnością bardzo efektownym rodzajem contentu, który pozwala przekazywać wiedzę i informacje w bardzo efektywny – wizualny sposób. Jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chcemy przedstawić naszym odbiorcom konkretne miejsca, a wirtualne spacery są szczególnie zalecane jeśli prowadzimy stronę internetową o charakterze podróżniczym lub przedstawiającą wiele różnego rodzaju miejsc.

Treści interaktywne i multimedialne

Jedną z najbardziej lubianych form contentu przez użytkowników są treści multimedialne i interaktywne. Możemy zaliczyć do nich prezentacje, animacje czy interaktywne aplikacje. Z pewnością takie formy contentu dodawane na naszą stronę internetową przyciągną uwagę użytkowników, którzy będą chętnie wracali na naszą stronę, znajdując na niej zaskakujące, ciekawe czy efektowne rodzaje treści, których bardzo często nie znajdą na stronach konkurencji np. z racji nieco większej trudności tworzenia.

Darmowa dostawa

Produkt do pobrania bezpośrednio ze strony WPhocus.com

Natychmiastowe dostarczenie

Po zaksięgowaniu płatności produkt gotowy do pobrania

Faktura VAT

Wystawiana automatycznie po zaksięgowaniu płatności.

Wolne oprogramowanie

Produkty dostępne w sklepie zostały wydane na licencji GNU GPL.