Wtyczki WordPress

Wtyczki do WordPress to najprostszy, a zarazem najtańszy sposób na to, aby kompleksowo przystosować witrynę do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty na GNU GPL, które zostały stworzone przez wyspecjalizowanych programistów. Wielką zaletą jest fakt, że zakupione rozszerzenie można instalować nieograniczoną ilość razy oraz na dowolnej ilości komputerów. Z pewnością zwiększy to komfort oraz swobodę użytkowania. Przez rok od zakupu można pobierać bezpłatne aktualizacje, dzięki czemu zawsze można korzystać z najświeższych rozwiązań.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Wtyczki WordPress sprawią, że witryna będzie przyjazna nie tylko dla użytkowników, ale również osób nią zarządzających. Szeroki wybór ułatwia dopasowanie pluginów do potrzeb. Na uwagę zasługuje fakt, że proponowane przez nas produkty nie wymagają dużych nakładów finansowych. Są to rozszerzenia bez autorskiego wsparcia, co przekłada się na niższy koszt zakupu. To idealna propozycja dla tych, którzy pragną zaoszczędzić sporą ilość gotówki.

Wtyczki WordPress dotyczą niemal każdego aspektu prowadzonej witryny. Dużą popularnością cieszy się rozszerzenie Live chat, które pozwala na kontakt z potencjalnym klientem w czasie rzeczywistym. Plusem tego rozwiązania jest fakt, że komunikacja jest prosta i bezproblemowa. Osoba, która jest zainteresowana naszą ofertą może po prostu wpisać wiadomość w okienku, które wyświetla się na stronie. Nie musi logować się na własną skrzynkę mailową, co znacząco usprawnia proces komunikacji. Dodatkowym atutem jest fakt, że odbiorca może sprawdzić, czy konsultant jest aktualnie dostępny, czy też nie.
Ciekawą wtyczką WordPress jest również ithemes Security Pro. Za jej pomocą można znacząco poprawić bezpieczeństwo witryny. Niezawodnie chroni ona przed szkodliwymi atakami z zewnątrz. Jest to obowiązkowy element dla osób, które pragną do minimum obniżyć ryzyko np. przejęcia danych przez nieupoważnione jednostki.

Wtyczki WordPress umożliwiają również przystosowanie strony do wymagań użytkowników z różnych części świata. Godnym zainteresowania pluginem jest WordPress Multi Lingual, dzięki któremu można zarządzać treściami wielojęzycznymi umieszczonymi na stronie. Rozszerzenie to pozwala kontrolować to, w jaki sposób tłumaczona jest nasza witryna. Zaletą jest fakt, że ilość tłumaczeń jest nieograniczona.
Proponowane wtyczki WordPress są nie tylko funkcjonalne i niezawodne, ale również niedrogie. Rozbudowanie strony będzie więc o wiele łatwiejsze.

Wtyczki WordPress
WordPress to niezwykle popularny system zarządzania treścią, który podbija światowe rynki. Dzięki dodatkowym wtyczkom pozwala stworzyć praktycznie dowolną platformę, od portalu ogłoszeń, profesjonalny blog kończąc na pełnoprawnym sklepie internetowym.
Czy WordPress jest dla Ciebie?
WordPress oferuje podstawowe funkcje pozwalające na uruchomienie standardowej strony internetowej. Jednak to dodatki pozwalają na rozwinięcie strony o dodatkowe funkcjonalności, na rynku znajdziemy wiele ofert profesjonalnych wtyczek do WordPress, chociażby wtyczkę wydaną przez SeoPress do poprawny seo, wtyczkę do LiveChat, wtyczkę poprawiającą bezpieczeństwo na stronie, oraz wiele innych dodatków, których licencja pozwala dostosowywać wtyczki do WordPress według własnych potrzeb, oraz dzielić się nimi ze znajomymi.
W sklepie znajdziesz wiele ciekawych pluginów do WordPress
Dzięki pluginom dodasz formularz zapisu na newsletter, zintegrujesz stronę z facebookiem, analytics oraz tysiącami zewnętrznych usług. Oczywiście ilość pluginów do WordPress nie sposób jest opisać w tym krótkim tekście przygotowanym dla wyszukiwarki internetowej. Jesteśmy pewni, iż stosunkowo niewielki koszt pluginów ułatwi użytkownikom wybór odpowiednich wtyczek, które pomogą państwu rozwijać się, czy też tworzyć fantastyczne strony internetowe na WordPress.